בחירת קייטרינג לאירועים עסקיים כמו ימי כיף וגיבוש

ערבי כיף וימי גיבוש לעובדי ולמנהלי החברה מאפשרים לצוות העובדים להכיר טוב יותר אחד את האחר, ליהנות מגיבוש חברתי בעבודה, והם תורמים לשביעות רצון גבוהה מהמעסיק ולתפוקה גבוהה יותר של העובדים בארגון. מחקרים שנעשו בתחום הוכיחו כי ימי כיף וגיבוש תורמים להגברת תפוקת העובדים, לכן עבור המעסיק מדובר בהשקעה משתלמת לטווח רחוק.

תכנון והפקת מקצועית על ימי כיף וגיבוש

חשוב לתכנן את ימי הכיף והגיבוש על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך. לחברה מנוסה יש מגוון רעיונות ופעילויות שהיא יכולה להציע לכל החברות במשק הישראלי. חשוב לציין כי חברה מקצועית מספקת פתרונות מקיפים עבור הארגון, ומציעה בין השאר כיסוי ביטוחי מלא לכל האטרקציות וההפעלות ביום הכיף והגיבוש. מעבר לכך, החברה מציעה תכנים ייחודיים כמו הרצאות,
פעילות ODT, טיולי ג’יפים וטרקטורונים, טיולים רגליים בכמה דרגות קושי, סיורים במרכזי מבקרים עם אפשרות לסדנאות מקוריות, חדרי בריחה, שיט על יאכטה עם פעילויות לגיבוש הצוות ועוד.

בנוסף, החברה מספקת ארוחות, לרבות כיבוד קל המוגש כארוחת בוקר בזמן ההתכנסות ולפני תחילת הפעילויות השונות, ארוחות צהריים איכותיות, פריסות שטח, ארוחות ערב עשירות ומגוונות וכיוצא בזה. עם זאת, החברה יכולה להזמין קייטרינג בעצמה ולשלב ארוחה טעימה ועשירה עבור עובדיה. האוכל מהווה מרכיב מרכזי בכל יום כיף או יום גיבוש, ויש לתת דגש רב על נושא איכות וטריות האוכל, ומגוון המנות שיוגשו לעובדים.

בעת בחירת חברת קייטרינג לאירועים עסקיים יש לוודא כי החברה מסוגלת לספק מענה מושלם לצרכי הארגון ולמאפייני העובדים. כך לדוגמה בחברה בה עובדים דתיים ושומרי מסורת יש לוודא כי חברת הקייטרינג מחזיקה בתעודת כשרות. כמו כן, אם מתכננים יום כיף בחיק הטבע יש לברר מול חברת הקייטרינג האם יש ברשותה את כל הציוד הנדרש להגשת האוכל בתנאי שטח, האם היא מסוגלת לספק שולחנות, כסאות, סכו”ם, כוסות, מפות לשולחנות, כלי הגשה וכדומה.

מיקום האירוע ובחירת הפעילויות

כאמור, הפקת ימי כיף וגיבוש לארגונים מחייבת ניסיון רב, יש להתאים את סוג הפעילויות למאפייני העובדים ולצרכי המעסיק. כמו כן, יש לבחור מקום לאירוע, ולתכנן אותו לפרטי פרטים, לרבות הסעות, פתרונות הצללה, כיבוד, קייטרינג לאירוע, ביטוחים, תיאום מול הרשויות השונות במידת הצורך וכיוצא בזה. יש לזכור כי יום כיף נועד בעיקר לגיבוש חברתי וכדי להעניק לעובדי הארגון הפוגה קלה ומנוחה ממשימות היום יום ומלחצי העבודה. יום גיבוש נועד ליצור גיבוש חברתי בין העובדים ומאפשר לצוות להיות מלוכד ולהתמודד טוב יותר עם המשימות העומדות בפניו במקום העבודה.

לסיום מושלם של האירוע ניתן להזמין הופעה, ליזום ערב שירה בציבור, לצפות סרט מעניין, להפיק ערב קריוקי מהנה וכמובן שאין לשכוח את נושא האוכל. קייטרינג איכותי ישדרג את ימי הכיף והגיבוש, וכך העובדים ייהנו גם מחוויה קולינרית ייחודית ומהנה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן