גיבוש לעובדים המירוץ למיליון

מקו הזינוק ועד לנצחון –
פעילות קבוצתית סוחפת!

אוהבים את המרוץ למיליון? תמיד רציתם להשתתף אבל אולי זה נראה לכם פיזי מדי, נורא מעייף ובכלל  איך תשתחררו מהעבודה? לכן אנחנו פה!

הצטרפו אלינו ליום כיף לעובדים שכולו חוויה מאתגרת, פעילויות ODT מגבשות ובעיקר מלאת הומור והנאה בין נופיה הקסומים של ארץ ישראל.

בוקר פסטורלי

נתחיל את הבוקר בקפה ומאפה באזור שקט ופסטורלי, ונהנה מרגעם אחרונים של שקט, לפני היציאה לפעילות חווייתית שתרעיש את כל החושים. פעילות שהכנו במיוחד בשבילכם.

אומרים שקצת תחרות עוד לא הרגה אף אחד, לא בטוח שזה נכון, אבל בכל מקרה נתחלק לקבוצות ונצא למסע תחרותי ומרגש.

צוות המדריכים האדיר והמנוסה שלנו, ידאג שתשרדו את החוויה הצפויה לכם ועוד בהנאה מירבית. בניגוד למה שרואים בטלוויזיה, הפעילויות שהכנו עבורכם אינן מותנות בכושר גופני גבוה, והן מתאימות למגוון רחב של אנשים וגילאים, אבל אנחנו כן מבטיחים סדרה של פעילויות פרי מוחנו הקודח ביניהם פעילויות ODT ופעילויות נוספות שיאתגרו את כל החושים ויביאו אתכם שמחים, מרוצים ומלאי אדרנלין בבטחה אל נקודת הסיום.

פעילויות נוספות

 

אתם בטח תוהים כבר – במה מדובר?

ובכן –הנה רק חלק מההנאות הצפויות לכם במהלך היום. נהנה מחוויה מיוחדת בחדרי הבריחה הניידים שלנו "אזור 51", נתגבר על פחדים ישנים בסדרת פעילויות מותחת גבולות, נתאמץ קצת ( אבל לא יותר מדי) בסדרת תחנת אודיטי חדשניות ויחודיות, וממשחקי הגיון מיוחדים שיחדדו אזורים במח שלא זכרנו שקיימים.

מה עוד?

נצא לטיול טרקטורונים מרגש בשימוש בציוד מתקדם וחדשני, נהנה מגשר חבלים מעל נוף משגע, וזה רק חלק מהיום המסחרר שהכנו עבורכם, יום שיגרום לכם להתרגש ולצחוק עד עמקי נשמתכם. את הפעילות נסיים בחגיגות עם הקבוצה המנצחת באחת מהמסעדות הכשרות והמשובחות הממוקמות באזור. אנו מבטיחים לכם חוויה מיוחדת, שתיחקק בזיכרונכם לזמן רב, ובטוחים שתחזרו למחרת למשרד בתחושה רעננה, מרוצה ומנצחת.

פעילות קבוצתית
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן