חווית מדבר

מסע אל לב המדבר

אויר צלול, מרחבים פתוחים וקשת של צבעים שאין באף מקום אחר. המדבר הישראלי עם בוא החורף הוא המרבד המושלם לחוויה מגבשת ומרגשת לכם ולשותפיכם לדרך. נסיעה קצרה ונעימה מהמרכז תוביל אתכם לשינוי אווירה. ותזמין אתכם לחוות ולהכיר יחד את נופיה האדירים אמיתי של ארצינו, בשלל חוויות אתגריות, מעשירות, טעימות ומשמחות.

בוקר עולה על המדבר

החורף מביא עמו קשת של צבעים מרגשים למדבר. נפתח את היום בארוחת בוקר עשירה וטריה לרקע הנוף הפתוח. אחרי שנשתה, נאכל, נתעורר ונכיר, בטח נרגיש מוכנים לשלל ההרפתקאות שהמדבר
הגדול מציע.

אירוח מדברי אמיתי

את ההרפתקאה שלנו נתחיל בחווית אירוח לא שגרתית. נבקר באוהל בדואי אמיתי של תושבי האיזור, שיזמינו אותנו, ממנו נהנה להכנס באוהלם וללגום קפה בדואי חם וטרי תוך כדי האזנה לסיפורי המקומיים על העבר וההוה של המדבר הישראלי המרהיב. נחווה ונלמד את מסורת האירוח הבדואית, מסורת שאליה כולם מוזמנים להתארח כיד המלך.

חוויה אתגרית בנוף הפתוח

לאחר שנכיר ונאסוף סיפורים, נצא לחוות את דרכי המדבר התלולות בדרך המחמיאה לו ביותר.
תוכלו לבחור לחוות את המסע בדרך הנוחה והנעימה לכם, אם זה ברכבי 4*4 המותאמים בדיוק לדרכים המדבריות, טרקטורונים חווייתיים בהם תחושו את האדמה או שיירת גמלים עליהם תוכלו לרכב להעצמת החוויה. בכל דרך בה תבחרו, נהנה מהנוף המרהיב, נתור אחר ציפורים בשמיים וננשום יחד את האויר הצח שרק המדבר החורפי יכול להציע. בעזרתם של נהגים ומדריכים מוסמכים, נלמד להכיר את הנוף ממש כמו מקומיים, ונהנה בדרכים משלל פעילויות מגבשות ומעוררות מחשבה שינעימו את הדרך ויעלו את המורל.

הרפתקאות באואזיס המרגש ומגבש.

בשיאו של המסע נתחלק לקבוצות ונצא לחוויה אתגרית מפעילה ומגבשת. בלב המדבר נחווה שלל מרגש של תחנות פעילויות מקוריות שנבנה במיוחד עבורכם, בהתאם לצרכים, לרצונות ולמגבלות שתבטאו מראש. כל קבוצה תתבקש להפעיל את יכולות החשיבה והתנועה כדי לסיים את המשימות ראשונה ולנצח בחוויה האתגרית! נהנה ממבוך מדברי משגע, משחקים ותחנות אתגריות יצירתיות ושונות, והשיא – חדר בריחה ייחודי שנבנה במיוחד עבורכם, שיביא את חווית הגיבוש המדברית לשיאים חדשים וגבוהים.

נופים וטעמים

את סיום החוויה האתגרית נחגוג בסעודת מלכים טעימה וכשרה במסעדה מקומית שתחשוף אותנו למאכלים ביתיים, חמים וטעימים. נשתה, נאכל ונצחק יחד, מלאים בחוויות וסיפורים.

עת לבקש משאלה

לסיום היום המרגש, כאשר חושך קסום ירד על המדבר, נצפה יחדיו בכוכבים שימלאו את השמיים באחת החורפי מנקודות התצפית המרגשות בארצנו, ונשוב הביתה עייפים אך מרוצים, מלאי שמחה בלב, עם מלא חויות משותפות ידשות, ועם משאלה ליום גיבוש נוסף בעתיד הקרוב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן