ארוחה וחוויה

אוכל מקרב בין אנשים

ארוחת ערב משותפת היא הבחירה האולטימטיבית למי שרוצה להתקרב, לשבת יחד סביב שולחן עמוס כל טוב ולהכיר צדדים שלא הכרנו בחברינו לעבודה. אך בתום הארוחה, כשהצלחות כבר ריקות והאלכוהול התאדה, נפרדים כל אחד לביתו שלו, עד שהפגישה השגרתית למחרת בבוקר. זה לא חייב להיות כך!


ארוחה שהיא סיפור

כולנו אכלנו כבר עשרות פעמים ארוחה חברתית במסעדה נעימה, עם תפריט סטנדרטי ומלצרים חביבים, אך מעתה – הארוחה המשותפת שלכם יכולה להפוך לחוויה ייחודית, מגבשת ובלתי נשכחת.
האם אי פעם הגישו לכם מנה משובחת בעודכם יושבים על כס אבירים, כשסביב שריונות עתיקים וחרבות מבריקות, במצודה צלבנית אמתית? באולמות האבירים של עכו ארוחת הערב שלכם תהפוך למשתה מהנה, עם מטעמים כיד המלך ויין שזורם בלי לחשוש! האווירה המלכותית נותנת הזדמנות לשכוח מהשגרה יחד, באחד מהמקומות המסתוריים והיפים בישראל.
כמה עשרות קילומטרים מרכזה, בתל אביב, אפשר להיכנס יחד אל עולם אחר לחלוטין, ולערוך ארוחה הודית מחדדת חושים ומקרבת לבבות. ארוחה שכולה שואבת השראה מהעם הרגוע והרוחני בעולם, בה נשב יחד על מחצלות, כריות ומזרונים, בעוד המוזיקה האותנטית מתנגנת בנעימים, ונהנה מטאלי הודי מסורתי.

ניתן לבחור בארוחה טבעונית בצבעי הטבע, המיטיבה עם הגוף והנפש וחושפת עולם קולינרי שלא הכרנו. אפשר לזכות לביקור של שף צרפתי שיביא עמו ניחוחות מאירופה ויין משובח. כל נושא בו תחפצו יוכל להפוך לערב חוויתי שלם, כך שסביב השולחן נחלוק יחד, מלבד מנות איכותיות ויוצאות דופן, גם גילויים והיכרות עם טעמים חדשים.

הזדמנות להשתחרר ולצחוק יחד

החוויה לא תמה סביב השולחן. לאחר שננוח מן הארוחה הדשנה ונירגע בחלל היפהפה בו נשהה, נקנח בפעילות קלילה ושוברת שגרה. מדריכנו המנוסים יביאו עמם אנרגיות ורוח יצירתית, ויחד איתם נפעיל את הגוף ואת יכולת המחשבה במגוון תחנות הומוריסטיות ומהנות!

ה-Escape Room הוא הזדמנות מצוינת לשתף פעולה ולהתקרב. במשחק שכובש את העולם, נפתור צפנים וכתבי חידה מאתגרים ונחשוב מחוץ לקופסא, כדי לחלץ מחלל נעול בשלשלאות את חבר קבוצתנו.

אתגרים נוספים יחכו לנו במגוון תחנות מקוריות ופעילויות ODT, בהן נזיז קצת את הגוף, נתלכד ונצחק במגוון תחנות מפתיעות. בנוסף, שולחנות משחק מגוונים יאפשרו לייצר התחרותי לפרוח, וסוף סוף תוכלו להראות לכולם מי הכי טוב בדברים החשובים באמת!

הרבה יותר מחוויה הקולינרית

הצוות המסור שלנו ירכיב במיוחד לטעמכם חוויה שלמה, בעקבות העולם הקולינרי המועדף עליכם. לא עוד ארוחות משרדיות שגרתיות, הפעם זה הזמן שלכם להכיר, לחייך ולגלות אחד את השני מזוויות חדשות!

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן