חדרי בריחה – אזור 51

יום של תחרויות ומשחקים שמעיר
את כל החושים

אנחנו מזמינים אתכם להתעורר ליום שלם בו תוכלו לשכוח מהאתגרים הטמונים ביום עבודה רגיל ולהנות ממשחקי מחשבה משעשעים ותחרותיים מחוץ לשגרת המשרד – באוויר הפתוח ובאתרי הטבע המיוחדים של ישראל. "מעגל האתגרים" מספק לכם את כל מה שנחוץ בשביל יום נעים ומהנה שבשבילו לא תצטרכו להכנס במיוחד לכושר – רק לחדד את החושים ויכולת המחשבה.

אחרי קבלת פנים קצרה עם קפה קר וכיבוד קל תתחלקו לשתי קבוצות מתחרות ומאותו הרגע תכנסו ל "אזור 51" –  מסלול שכולו משחקי מחשבה , הומור ובעיקר הרבה שעשוע בלי יותר מדי מאמץ פיזי.

יש לכם בדיוק 60 דקות לפני שהחללית ממריאה!

מתחם בריחה נייד ותחרותי מלא בחידות ובצפנים, מזמין אתכם לעבור חוויה מעולם אחר!

במהלך הפעילות , נכנסים חברי הקבוצה למתחם בריחה נייד המדמה את אזור 51 אשר רבים מאמינים כי מתרחשת בו פעילות חייזרית. מהמתחם יוכלו לצאת רק אם יפתרו את החידות.
לצורך ביצוע המשימה מוקצות למתמודדים 60 דקות במהלכן ידרשו לפעול בעבודת צוות ולהפעיל היגיון צרוף. החידות והמשימות העומדות בפני חברי הקבוצה דורשות מיומנויות שונות ומפתחות את יכולותיהם הן כאינדבידואל והן כקבוצה פועלת. בין יכולות אלו הבאות לידי ביטוי נכללות יכולת אבחנה בפרטים וניתוח מצבים, יצירתיות, תקשורת בין אישית, התמדה, יוזמה ועוד.

המתחם מושקע ומעוצב בהתאם לעלילה והוא מזמן התנסות רב חושית באמצעות קול, אור וגאדג'טים טכנולוגים שונים. בנוסף, המתחם דינאמי וניתן להתאימו לרמות קושי שונות בהתאם לאופי הקבוצה. הפעילות מלווה לכל אורכה ע"י מדריך מוסמך שתפקידו להנחות את חברי הקבוצה ולהביאם לידי סיום המשימה בהצלחה ובליווי תחושות של הנאה וסיפוק רב.

 

"אזור 51" מחכה לכם

כל קבוצה תתחיל את המסלול בנקודה אחרת – מרגע שתשמע יריית הפתיחה תצאו לדרך בליווי צוות הדרכה מיומן שידאג להסביר לכם היטב בכל תחנה מה לעשות כדי להשאיר את הקבוצה המתחרה מאחור ולעבור בשלום את המשימות שעומדות בדרככם אל קו הסיום.   הקבוצה שתצליח לפתוח את כל המנעולים בזמן תעבור לתחנה הבאה בזמן שהקבוצה השניה עדיין מנסה לפתור את כתב החידה המסובך שעומד ביניהם לבין הדלת הנעולה .

נסיעה מהירה, מנוחה וארוחה טעימה

בנוסף לכל זה ניתן לשלב גם פעילות מוטורית – נסיעה מהירה ובטוחה על טרקטורונים, ג'יפים או סגווי במסלולים עוצרי נשימה ומלאי אדרנלין .

תסיימו את היום בארוחת צהריים טעימה ומשביעה בה תוכלו לנוח מתלאות היום ולהחליף חוויות עם חברי הקבוצה המתחרה שכעת חוזרים שוב להיות חלק מקבוצה גדולה אחת – אחרי יום שלם של הנאה, הומור וגיבוש.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן