חגיגה מרגשת של מסורת

יקירי לבכם הגיעו לגיל מצוות, ועכשיו זו השעה למצוא את התשובה לשאלה – באיזו אווירה נרצה לחגוג להם יותר מכל? הרי ברור לנו שזו הזדמנות ראשונה לחגוג להם חגיגה עמוקה ובוגרת, מלאה באווירה שתלווה אותם לעוד שנים רבות קדימה, שנות נעוריהם הקסומות. חשבנו באתגרים על הדרך הנכונה, המקורית המרגשת והיצירתית ביותר בשבילכם – חגיגת בגרות מוארת, הרפתקנית ומרגשת, שתחזיר אותנו למקורות ותאיר את שרשרת הדורות של משפחתיכם ושל ארצנו. הצטרפו אלינו ליום שכולו חוויה רוחנית ומרגשת, בסמטאות הקדושות של ארצנו היפה.

רוצה שפשוט נחזור אליך עם כל הפרטים?

ארץ ישראל שלנו מלאה במקומות נפלאים, מלאים בהיסטוריה חגיגית של קדושה ומסורת.
מצפון ועד דרום, תוכלו לבחור את המקום הקרוב ללבכם בו נחגוג את האירוע המרגש.

מדריכי אתגרים ישמחו להוביל אתכם בין סמטאות סודיות ומסלולים לא מוכרים שבכולם שזורה המסורת היהודית לדורותיה, מסורת שתמיד נעים להעמיק בה, ולגלות בה סיפורים חדשים ועובדות מפתיעות. 

אז איך מתחילים? המשיכו לקרוא כדי לגלות מה צפוי לכם ביום שכולו חגיגה מסורתית ומרגשת שנתפור בהתאמה אישית עבורכם

תגליות בין הסמטאות

נפגש לאור בוקר בנקודת תצפית מוריקה ויפהפיה שנאתר במיוחד עבורכם. יחד נפתח את היום בארוחת בוקר עשירה ודשנה שלאחריה נצא לדרך, להרפתקה משפחתית בלתי נשכחת.

שבעים ומרוצים נצא לדרך חדשה ומפותלת, השזורה בהפתעות חגיגיות לכל אורכה. מדריכי אתגרים יובילו אתכם במקומות הנסתרים של העיר, ותוך כדי טיול יספרו וירחיבו על ההיסטוריה היהודית העשירה של הרחובות היפהפיים בהם נתור. נבקר במקומות קדושים ומבנים מתקופות קדומות, מקומות שעמוק בעבר שלהם שזורות פיסות מידע שרק מדריכי אתגרים יוכלו לשתף ולחשוף בפניכם, וכשנרגיש כבר קצת בבית, בטוחים בצעדינו ומכירים את המקום, תיחשף בפנינו גולת הכותרת של היום שלשמו התכנסנו.

מילדות לבגרות – טקס בלתי נשכח

את המסלול בו נצעד לא נצעד לשווא, הוא יוביל אותנו בהדרגתיות בין המבנים והאיזורים הקדושים והמרתקים במדינה. בשיאו של היום נצעד פנימה לתוך בית כנסת עתיק ומרהיב ביופיו שבו עלו לתורה והגיעו למצוות דורות על גבי דורות של נערים שכל החיים לפניהם. כאן, במקום המואר הזה,ייערך טקס בר המצווה שכתבנו במיוחד עבורכם. הטקס החגיגי, האינטימי והמרגש ייכתב בתיאום ובשיחה אתכם, בה נאסוף אנקדוטות מרגשות מחייו של חתן השמחה. זו תהיה ההזדמנות שלכם, האנשים הקרובים לו ביותר, לברך אותו מעומק הלב ביציאתו לדרך חדשה ובוגרת. מובטחת חוויה שמפלס הרגש שלה רק ימשיך לעלות, אז תתכוננו לדמוע, לשמוח ולחגוג את המשפחה הנפלאה שהיא אתם.

חוויה ראשונה של בגרות

בסיום הטקס הכתוב יתקיים רגע מרגש במיוחד, כזה שיזכר במשפחתכם לדורות. חתן השמחה יניח תפילין לראשונה תחת קורת המקום הקדוש והרוחני בו נשהה, ובליווי והדרכת אחד מרבני המקום, בחוויה עמוקה ומלמדת שתקנה לבר המצווה כלים רוחניים להמשך דרכו בעולם. מבטיחים לכם חוויה רוחנית עשירה ומרגשת שלא רבים זוכים לה, מתנה לחיים לבנכם האהוב, כזו שלנצח תיזכר כסמל המעבר המרגש מילדות לבגרות.

סעודת מלכים מקומית

את החוויה הרוחנית המרגשת שעברה עלינו במשך היום, נחגוג בסעודה עשירה ממטעמי המקום. לרקע שקיעה מרהיבה נסעד ונשתה באחת מהמסעדות הקומיות הוותיקות והאהובות באיזור. מטעמים ומשקאות כיד המלך יוגשו על השולחן ואנחנו ננוח, נאכל נשתה ונצחק, ונסכם יחד את חוויות היום המרגש שעבר עלינו יחד, יום בלתי נשכח. בסיום הסעודה הכשרה והטעימה נצעד לעבר חגיגת הסיום של היום שלנו, הפתעה שלא ציפיתם לה, הפתעה שמובטח שלא תשכחו

חגיגה לאור נרות

את היום הקסום נסיים בחוויה אחרונה וחביבה במיוחד, נחזור בין הסמטאות בהן צעדנו, אך הפעם בליווי עששיות ונרות שיוסיפו נופח קסום ומרהיב לסיום היום החגיגי. נהנה מהאיזור שלמדנו להכיר כל כך טוב בתאורה חדשה ואחרת לאור הירח. זו גם תהיה ההזדמנות של חתן השמחה לכבות את הנר, ולבקש משאלה כמוסה, שיש לנו הרגשה שלאחר יום כזה, יש סיכוי גדול שתתגשם. זו תהיה שריקת הסיום ליום החגיגי שלנו, יום שילווה את כולכם לעוד שנים רבות, ושיעניק לבר המצווה צעידה נעימה לתוך הפרק החדש בחייו.

לקבלת הצעת מחיר
תן לנו לייק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן