טיפים לאירועים בשטח

 

כל חברה שמכבדת עצמה ומכבדת את עובדיה, מארגנת מעת לעת יום כיף, אירועי חברה וכיוצא בזאת. בכל שנה נדרש ממחלקת משאבי אנוש לארגן אירוע שונה משנה קודמת ופעמים רבות הרף משנה לשנה עולה. ככל שהרעיונות יהיו יצירתיים יותר וישלבו פעילויות מעניינות ומאתגרות יותר, כך יצליח יום הכיף והעובדים יהיו מרוצים וכידוע, עובדים מרוצים הם עובדים פרודוקטיביים יותר. במאמר הבא נציג לכם מספר רעיונות אודות יום כיף לעובדים בשטח, כך שתצליחו להפתיע אותם במהלך השנה.

אירועים בשטח יכולים להיות מגוונים ולכלול אטרקציות רבות ומגוונות ובשל מורכבות האירוע, לא כל אדם יכול להפיק אירועים בשטח, אלא אם הוא צבר מספיק ניסיון. אירוע בשטח כולל בין היתר את ארגון כל האטרקציות, הובלת אוכל למקום האירוע, סידורי מקומות ישיבה וכן הלאה. ככל שתקפידו לסדר את המקום בהתאם למאת הצרכים של העובדים, כך הסיכוי שיום הכיף יהיה מוצלח יותר ולהיפך.

כך תאפשרו לעובדים לחוש בנוח גם בשטח

אם החלטתם לארגן ימי גיבוש בשטח והרעיון שהעובדים יצאו מהמשרד ויבלו/ינפשו בשטח, כדאי שתדאגו להם לכל הצרכים במהלך היום, החל מאוכל, דרך מקומות ישיבה ועד שירותים שם הם יוכלו "להחזיר חובות לטבע". אין ספק שאתם לא יכולים לגרום להם להתאפק כל היום וגם לא לגרום להם לחפש את המקום בו הם יוכלו להתפנות בעצמם. על כן מה שהכי נכון להיום הוא פשוט לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום של שירותים כימיים להשכרה, בהם יוכלו העובדים להשתמש בכל זמן נתון.

רעיונות להפקת אירוע בשטח

אירועים בשטח יכולים להיות רבים ומגוונים. בחלק הבא נספק לכם מידע ורעיונות אודות ימי כיף אותם אתם יכולים להוציא אל הפועל ובין היתר:

  • יום אתגרי בשטח – אתם יכולים לגבש את העובדים ולהוציא אותם לטיול טרקטורונים בשטח, לטיול גמלים בדרום, לשייט בנהר הירדן וכיוצא בזאת. ספורט אתגרי בשטח יאפשר לעובדים ליהנות פעם אחת מהטבע סביבם ופעם שנייה מהפעילות עצמה אשר תזרים בהם אדרנלין. ימי כיף בשטח אשר כוללים ספורט אתגרי, מגבש את צוות העובדים ומאפשר להם לא רק לצבור חוויות יחד ולחזור מלאי מרץ לעבודה, אלא גם לשפר את עבודת הצוות במלקה/במשרד.
  • להקת אורח – אתם יכולים להקים בשטח במה קטנה ולהזמין הופעת אורח בין אם זה מופע סטנד אפ ובין אם זוהי להקה או זמר שיכולים להקפיץ את העובדים ולשמח אותם. אין ספק כי אתם יכולים לגרום לעובדים ליהנות מהופעה איכותית, אוכל ואלכוהול במקום ולאפשר להם ליהנות מאוויר בטבע, מהופעה ומאוכל ושתייה טובה.
  • מסיבה בטבע – אופציה נוספת היא להפיק מסיבה בטבע אשר מתחילה מארוחת ערב רומנטית ו/או אינטימית וממשיכה למוסיקה עד אחרון הרוקדים. (יום כיף מסוג זה מתאים לחברות עם עובדים צעירים יותר) ומאפשר הן פריקת אנרגיות והטענת מצברים והן גיבוש של כל החברים המשתתפים.
  • הים קורא לכם – גם הים הוא חלק מהטבע וככזה כדאי לערוך בו אירועים ובטח אם מדובר על אירוע חברה שעתידים לגבש את הצוות. במהלך האירוע ניתן לשלב פעילויות רבות ומגוונות ואף תחרויות נושאי פרסים שיכניסו מעט תחרותיות ועניין לאווירה.

לסיכום – היה ואתם עתידים לתכנן אירוע חברה, אל תתפתו לחסוך בהוצאות ולארגן זאת לבד ובעיקר אם מדובר על אירוע בטבע, אז הלוגיסטיקה והארגון הם מורכבים יותר ודורשים ניסיון רב. היה ואתם מפיקים אירוע, פנו אל חברה מקצועית, בעלת ניסיון ומובילה בתחומה ואפשרו לה לארגן עבורכם את האירוע בהתאם לקהל היעד, לתקציב ולצורך אותו תגדירו מבעוד מועד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן