קייטרינג ליום גיבוש בשטח

מדי שנה חשוב לפרגן גם לעובדים. מדובר על הנכס הכי חשוב בכל ארגון, חברה ועסק. לשם כך, ניתן להוציא לפועל ימי גיבוש וכיף. מומלץ לקיים אותם לפחות פעמיים בשנה. רצוי לדאוג שכל יום גיבוש יהיה שונה מהשני. לדוגמה, יכול להיות יום גיבוש שיתקיים כולו בשטח ויכלול פעילויות ספורטיביות ומאתגרות ויכול להיות יום שיתקיים בבית מלון, בספא או אפילו בחוף הים ויכלול כל מיני הרצאות מעניינות וסדנאות. עליכם להחליט מה יהיה האופי של יום הגיבוש, זאת כמובן גם בהתאם לצוות העובדים שלכם.

יום גיבוש עם אוכל

בכל אירוע ובעיקר ביום גיבוש, ישנם מספר מרכיבים שתורמים להצלחה. אחד מהם שהינו גם העיקרי הוא כמובן האוכל. תסכימו אתנו שאם האוכל לא יהיה טוב, כל האירוע ובכלל יום הגיבוש ייזכר כלא מוצלח. מה שכן, אם האוכל, גם באירוע קטן כמו יום גיבוש, יהיה מוצלח וטעים, אז בוודאי כולם ידברו הרבה על יום הגיבוש וסביר להניח שיזכרו רק חוויה טובה ממנו. אם אתם מתכוונים לבחור מסעדה בה תאכלו עם צוות העובדים שלכם, אז עליכם לבדוק קודם כל האם יש עליה המלצות (תוכלו לקרוא את ההמלצות באתרי האוכל השונים וכמו כן בדף הפייסבוק של המסעדה). במידה ויש המלצות, סביר להניח שלא תתאכזבו (שריינו מקום במסעדה לכל צוות העובדים מבעוד מועד ולא ברגע האחרון). אם אתם מקיימים יום גיבוש בשטח ותרצו להזמין חברת קייטרינג שתנצח על האוכל, אז גם כאן יש לבדוק המלצות ויותר מזה יש לבדוק יחד עם מנהל החברה את תפריט המנות שיתאים ליום הגיבוש.

התאמה לתנאי שטח

ננסה להתעכב על הדוגמה שהוזכרה לעיל, נניח שיום הגיבוש שאתם מתכננים יהיה בשטח ואתם בוחרים לקחת את שירותיה של חברת קייטרינג. אז יש כמובן להבהיר לעובדים שלא מדובר על ארוחת גורמה עם הגשה של מלצרים כמו במסעדות השונות, אלא מדובר על אוכל טרי שנעשה בשטח, כאשר החוויה היא לאכול אותו בתנאי שטח. יש מגוון גדול של חברות קייטרינג שעושות אוכל משובח וטעים מאוד, המותאם לאכילה בתנאי שטח. העדיפות היא לבחור חברת קייטרינג בשרי. כך סוג האוכל שיעשה יהיה בשרים על האש. האוכל יגיע לצוות העובדים שלכם כשהוא חם וטרי. את אותם הבשרים ילוו תוספות מתאימות כמו, תפוחי אדמה העשויים בסגנון מדורה, סלטים רעננים וטריים ועוד. היופי הוא שלסוג אוכל כזה, כולם עשויים להתחבר כי הוא מזכיר ארוחה על האש, מה שכולנו עושים מדי פעם עם המשפחה והחברים.

פרמטרים שיש להתחשב בהם

  • נסו לתכנן פעילויות שיתאימו לכל צוות העובדים. גם אם מדובר על יום גיבוש בשטח, לא חייב שכל הפעולות יהיו מאתגרות וספורטיביות. להיפך, אפשר בהחלט גם לקיים פעילויות רגועות יותר כמו משחקי קופסה, שיחות על נושאים שונים (העיקר לא על נושאים שקשורים לעבודה) ועוד.
  • מבחינת האוכל, קחו בחשבון שעליכם לקחת חברת קייטרינג המגישה אוכל כשר. כך תמנעו ממצב לא נעים של עובדים שלא יוכלו לאכול מאותו האוכל.
  • וודאו שדאגתם לחברת הסעות שתיקח אתכם ממקום למקום ביום הגיבוש. כך כל העובדים נוסעים יחד ומגיעים לפעילויות השונות.

שורה תחתונה

ככל שתוציאו לפועל יותר ויותר ימי גיבוש, כך תהיו מנוסים בכל הקשור לארגון ולהפקה שלהם והמשימה תהפוך ממורכבת לפשוטה, שכן אתם כבר תהיו מקצוענים בתחום. נסו לגוון ונסו לא לחזור על אותן הפעילויות ועל אותו סוג אוכל. ככל שתגוונו, כך העובדים יזכרו באופן ייחודי כל יום גיבוש וכל פעם תהיה להם חוויה אחרת מהנה וכיפית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן