איך להפוך יום גיבוש למושלם?

 בשנים האחרונות אנו מבחינים יותר ויותר בסטנדרטים הגבוהים שמציבים לנו בכל הנושא של הפקות אירועים. החל מימי הולדת באלפי שקלים, חגיגות בת מצווה מוגזמות, חתונות בהשקעה של מיליונים ועוד. העולם המודרני "מכריח" אותנו  ליישר קו עם החגיגות המוזמנות ולהפגיז באירוע שלא נראה כמותו. אם ניתן לשים את אצבע על מכנה משותף ובולט בנישת האירועים של העשור הנוכחי אנחנו וודאי שנבחין בנושא האטרקציות לאירועים.

 

למה חשוב להשקיע באטרקציות?

 רב חכם שפגשתי אמר לי פעם ש"אלוקים נמצא בפרטים הקטנים" וזה בדיוק על הסיפור של אטרקציות לאירועים. לא פעם אנו נוטים לשים את כל הפוקוס על ציוד איכותי לאירועים או לוקיישן מהפנט מתוך אמונה שאלה הדברים שיעשו את האירוע למושלם אך האמת היא  שלעתים דווקא שימת דגש על אטרקציה מיוחדת היא זו שתרגום לרגש ההנאה והסיפוק .

 העניין הוא שאף אורח לא מופתע שמוגש סטייק סינטה או שיש מפה לבנה עם סידורי פרחים על השולחן ולכן, על מנת ליצור חוויה רגשית באירוע חשוב לדעת לשלב את אלמנט ההפתעה שמגיע עם  חשיפת האטרקציה.

אירועים בהם בולט הצורך באטרקציות לאירועים

את האמת, בכל אירוע היינו ממליצים לשלב לפחות אטרקציה מעניינת אך בואו נתבונן באירועים המרכזיים ואת סוגי האטרקציות המתאימות ביותר.

 חגיגת בר מצווה

הילד הגיע לגיל מצוות וזה הזמן לחגוג בגדול! מדובר בציון דרך חשוב מאוד בדרכו של הילד שהופך מילד לגבר ופותח פרק חדש ומשמעותי בחייו. 

ילדים הם פצצות אנרגיה ולכן האופציה של אטרקציות אתגריות היא בהחלט אופציה מעניינת. ישנן מגוון אטרקציות מאתגרות שמתאימות כמעט לכל לוקיישן פתוח והן משלבות משימות מאתגרות ופעילויות אנרגטיות לילדים.

במידה ומדובר בבר מצווה באולם אירועים, יש ארסנל שלם של אטרקציות ברוח המסורת היהודית. חשוב מאוד שאטרקציות אלה יהיו בגדר הכשרות והצניעות ויתאימו לעולם הדתי.

אטרקציות לימי גיבוש לעובדים

עובדים אשר מקיימים עבורם ימי גיבוש מהנים הם עובדים שמחים ומרוצים ומחקרים מראים כי עובדים שמחים ומרוצים מעלים את ההספק שלהם בעבודה ברמה ניכרת.

אטרקציות לימי גיבוש בדרך כלל מתחלקים לקטגוריות של אור יום וערב.

לערב גיבוש יתאימו מאוד אטרקציות כגון ערב יין ובירות, ערב צוות קומי, ערבי קזינו ומסיבות עובדים.

ליום קיצי מרענן נוכל ליהנות מאטרקציות של ספורט ימי, יום גיבוש בים, יום בסגנון "המירוץ למיליון" ועוד.

 

אטרקציות לילדים

תעשיית ימי הולדת לילדים הפכה לקונצנזוס לא פחות גדול מאשר חתונה או בר מצווה.

התאמה לקהל היעד

אין ספק כי מעבר לדגשים הכללים, חשוב גם לדעת להתאים את סוג האטרקציה לקהל היעד באירוע וגם ללוקיישן. זאת אומרת שבמקרה של ימי גיבוש לעובדים יכול להיות שנעשה הפרדה בין ימי גיבוש לעובדים בתעשיית ההיי טק לבין גיבוש של יס"מ מרכז מבחינת הקושי האתגרי במתקנים וסוג האטרקציות שנבחר.

גם שנבחר אטרקציות לבר מצווה, הכיוון שנלך המקרה של בר מצווה בסגנון דתי מסורת יהיה שונה מהסגנון של בר מצווה בעולם החילוני.

לסיכום:

אין אירוע בלי אטרקציה כמו שאין פלאפל בלי טחינה. היכנסו למאגר האטרקציות של אתגרים ותהנו מאטרקציות שוות ביותר במחירים הטובים ביותר.

אל תתפשרו על האירוע שלכם!

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן