צחוקים: גיבוש העובדים בעזרת צחוק

מקומות עבודה רבים מעוניינים לתאם ימי כיף עבור העובדים הכוללים תוכנית שתפתיע אותם לאורך כל היום.

רעיונות מפתיעים לימי כיף לעובדים

מחלקת משאבי אנוש מחפשת לקראת כל יום כיף לרגל סוף השנה, יום גיבוש או כל סיבה אחרת, רעיונות חדשים ומקוריים כדי ליצור יום כיף יוצא דופן אשר כל העובדים ייהנו ממנו מאד וידברו עליו רבות.

בדרך כלל לא מספרים לעובדים מה יהיה סדר היום, כדי ליצור יום מרתק ומסקרן. הם אמורים להגיע לנקודת המפגש בבוקר, מלאים בציפיות ובמחשבות על היום המרגש שתכננו עבור העובדים.

לאן נוסעים

עבור גיבושם של העובדים שוכרת החברה אוטובוס והנקודה הראשונה היא ארוחת בוקר משותפת. קיימות נקודות מפגש רבות והמגמה היא לתאם מיקום מיוחד בעל נוף ייחודי כמו בהרי ירושלים או סמוך לאחד מחופי הים התיכון כדי ליהנות מארוחת בוקר עשירה באווירה יוצאת דופן.

לאחר מכן מבקרים העובדים במקום מרתק כמו יקב חדשני ונחשפים לשיטות העבודה, לטעימות ולתחושה נפלאה של אושר וסיפוק בין החביות והבקבוקים הייחודיים וכוסות המשקה.

ההפתעה הגדולה

לאחר הסיור הנפלא מגיעים העובדים לאולם מופעים סמוך ששכרו עבורם. אין להם מושג על מה ידברו, איזו הרצאה או מופע תואם עבורם, מופע של שחקן, זמר או להקת מחול!.

להפתעתם הגדולה מסתבר שהם עומדים ליהנות מהופעה של סטנדאפיסטית מובילה אשר עולה על הבמה, מספרת סיפורים מצחיקים ביותר, מריצה דחקות והקהל לא מפסיק לצחוק ! מופע זה הופך לגולת הכותרת של יום הכיף והעובדים לא מפסיקים לדבר על זה גם לאחר כמה חודשים טובים מאז יום הכיף.

הופעות סטנד אפ

שילוב של הופעות סטנד אפ במהלך יום כיף הוא הטרנד החדש של ימי הכיף אשר מאורגנים על ידי ועדי העובדים ומחלקות משאבי האנוש בחברות רבות.

הסיבה לכך נובעת מהרצון ליצור הווי חברתי של כל העובדים לאור החוויות המשותפות שהם צוברים לאורך שנות העבודה המשותפות שלהם.

מופע סטנד אפ הוא מופע אשר מאחד את כל הקהל, כולם נקרעים מצחוק ונהנים מכל בדיחה ומכל סיפור לאורכו של כל המופע ובעיקר כולם לא מעוניינים שהמופע ייגמר…..

רעיון נפלא לימי גיבוש מחלקתיים

אמני סטנד אפ מהשורה הראשונה משתתפים בהופעות סטנד אפ לעובדים במהלך יום הכיף, במקומות שונים בארץ. בהתאם לאזור הגיאוגרפי בו מתנהלת הפעילות הספורטיבית או המאתגרת ביום זה, שוכרים אולם במיקום קרוב כך שהסטנדאפיסט יגיע בשעה שתואמה מראש וייתן לקהל זמן נפלא של הנאה חוצה גבולות.

כל העובדים יוצאים מהמופע עם חיוך מאוזן לאוזן, הם מאושרים ומלאים בשמחת חיים ובמצב רוח מצוין כיוון שהמופע העלה לאין שיעור את החיוניות שלהם.

לאחר המופע ימשיכו העובדים ליעד הבא הכולל פעילות מאתגרת נוספת. המטרה של ההנהלה היא ליצור שיתוף פעולה פורה בין העובדים שיוביל גם לשיתוף פעולה בפרויקטים השונים במשרד.

מופעי סטנד אפ בימי כיף לעובדים

ההצלחה הגדולה של הופעות סטנד אפ המתקיימות בדרך כלל בשעות הבוקר או הצהרים סחפה מקומות עבודה רבים לעלות על הגל ולהזמין סטנדאפיסטים מוכרים ומובילים כדי שינעימו את זמנם של העובדים ויעניקו להם מופע מדהים שבו הם לא יפסיקו לצחוק מתחילתו ועד סופו.

היתרון הגדול של אופציה זו הוא בעובדה שאפשר לקים את המופע כמעט בכל מקום, באולם מופעים באודיטוריום במקום שבו הם מבקרים, באולם, בבית מלון ובהרבה מקומות נוספים אשר בהם יש במה נוחה, אקוסטיקה מצוינת וקהל נהדר אשר רוצה לצחוק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן