ציוד לטיולים וימי גיבוש

אתם מעוניינים בפעילות חוויתית, שתספק הנאה גדולה, תסייע לגיבוש במשפחה או במקום העבודה ותציע שורה ארוכה של זכרונות חיוביים. החדשות הטובות הן שיש בנמצא לא מעט פעילויות העונות על ההגדרה הזו, כל אחת בעלת יתרונות משלה. כשמדובר בטיולים או בימי גיבוש אקסטרים, בחירות נפוצות בכל קנה מידה בשנים האחרונות, נדרש לשאול כיצד ניתן להיערך לפעילויות מהסוג הזה, או במילים אחרות: איזה ציוד צריך להכין?

שתייה

ישראל היא מדינה חמה במיוחד, כך שברור מדוע, פעמים רבות, העורכים טיול או יום גיבוש אקסטרים יאלצו להתמודד עם טמפרטורות גבוהות. אם מוסיפים למשוואה את המאמץ הגופני, ברור מדוע לא ניתן לוותר על מים, ובכמויות מספקות. אורך המסלול או הפעילות, כמו גם מספר האנשים הלוקחים בהם חלק, צריכים להשפיע על מספר בקבוקי השתייה או הג’ריקנים שנדרש לקחת. כמובן שעל מנת להקטין למינימום את נזקי השמש, יש להצטייד בקרם הגנה, משקפי שמש וכובע.

מזון וציוד בישול

כאשר המדובר הוא בטיול הנערך מספר שעות או ימים, לא מן הנמנע שהוא צריך לכלול גם תפריט קולינרי של ממש. הכנת אוכל בשטח, עם ציוד ייעודי, תתרום בוודאי לאותנטיות של הפעילות, ועקב כך גם לחוויה. ניתן בהחלט להצטייד בפריטים דוגמת ערכת קפה, כלי בישול, מנגל (לא לשכוח פחמים), סכו”ם, צלחות, פותחני בקבוקים או קופסאות שימורים וכן הלאה. במידה והפעילות כוללת גם ילדים, מומלץ מאד לדאוג גם לנשנושים ולחטיפים.

נעלי ריצה

בין אם המדובר הוא בהליכה, בטיפוס, בפעילות מים או בכל דבר אחר, אין צל של ספק שאחד הפריטים החשובים שיש להכין לקראת הטיול או יום הגיבוש הוא הנעליים.  הדרישה הבסיסית היא שיהיו אלה נעליים סגורות ונוחות, שיעמדו היטב בעומסים הצפויים על הרגל. כאן בדיוק נכנסות לתמונה נעלי ריצה מקצועיות, הנחשבות לאידיאליות לפעילויות מהסוג הזה, ובכלל – עבור אלה המעוניינים להכניס ספורט לשגרת החיים שלהם.

ואיך אפשר בלי קמפינג?

בשנים האחרונות, גדל מספר הישראלים שבוחרים לעשות קמפינג במהלך הטיול שלהם. לינה בטבע תגדיל את החיבור אליו, תהווה אטרקציה בפני עצמה ואף תחסוך מאות שקלים, או אפילו אלפי שקלים, על מקומות לינה. יחד עם זאת, המעוניינים בקמפינג צריכים להצטייד מראש בציוד ייעודי, ובכלל זה אוהל ויתדות, שק שינה או מזרון שטח, שולחנות, כיסאות או אפילו עצים למדורה. חשוב להביא כלי רחצה, וכן אמצעי הגנה מפני יתושים או מזיקים אחרים, שעלולים להימצא גם כן בשטח המיועד.

מתקני המירוץ למיליון
לקבלת הצעת מחיר
תן לנו לייק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן