רעיונות ליום כיף מרענן עם כל העובדים

מי שמנהל חברה גדולה עם הרבה עובדים יודע שיש לא מעט אתגרים בעניין הזה, ואחד מהם הוא היחס ותשומת הלב שעלינו לתת לעובדים. ראשית, אתם יכולים להיות בטוחים שאם לא תפיקו מידי פעם ימי גיבוש לעובדים שלכם הם ירגישו בכך וזה יאכזב אותם, ושנית, אם לא תשקיעו בעובדים שפורשים אחרי שנים אתם תראו שפחות אנשים ישמחו לעבוד אצלכם. אין דרך אחרת לראות את הדברים: עובדים אוהבים שמשקיעים בהם ולכן כדאי גם לכם להכניס את העניין הזה לתקציב של העסק. יש הרבה רעיונות לימי גיבוש וכיף לעובדים, ואחד מהם הוא לשכור יאכטה גדולה, לקחת אותם לשייט ולתת להם ליהנות מחוויה שלא עוברים כל יום. חוויה כזאת יכולה להיות מוצלחת כי לא בכל יום יוצא לנו לשוט ביאכטה ויש אנשים שלא עשו זאת מעולם, כך שלצאת לכזאת הרפתקה עם המשרד זו יכולה להיות בחירה נפלאה עבור כולם.

איך הופכים כל הפלגה לבלתי נשכחת?

בין אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת לכמה עובדים ובין אם אתם רוצים לעשות מסיבת פרישה קולקטיבית לכמה עובדים שעוזבים, הרעיון של השכרת יאכטה בהחלט צריך לבוא בחשבון. מעבר לכך שכולכם תוכלו ליהנות מהחברה המשותפת ומכך שאתם מבלים בלב הים ביחד, תוכלו גם להוסיף לאירוע הזה פעילויות מהנות במיוחד ומגבשות כמו: קריוקי, שירה בציבור וכדומה. יש הרבה מאוד משחקי חברה שתוכלו להוסיף לעניין, ואפילו קזינו יוכל להלהיב עוד יותר את האווירה ולהפוך אותה לחוויה מיוחדת. חשוב מאוד לתכנן את הדברים מראש ולבחור איזה פעילויות תרצו להעביר בזמן ההפלגה כי בין אם מדובר על יום הולדת ביאכטה ובין אם מדובר על כל חגיגה אחרת, כדאי לעשות הכול כדי שזה ייצא מושלם.

כמה זה צריך לעלות לחברה?

כמובן שמי שמשלם את האירועים האלה זו החברה או העסק ולא העובדים עצמם, כך שברור מדוע אתם, בתור המנהלים, תעשו הכול כדי להוזיל את העלויות. ראשית, כדאי לדעת שיש היום לא מעט יאכטות שאל בעליהן תוכלו להתקשר כדי לקבל הצעות מחיר, ושנית, כדאי לזכור שלא תמיד הצעת המחיר הזולה ביותר היא גם הכי משתלמת. כדאי יהיה לבדוק כמה גדולה היאכטה ומה בדיוק כולל השירות שעליו אתם משלמים, שכן חלק מהעניין הוא כמובן להגיש אוכל טוב באירוע כזה. לכן חשוב לקחת בחשבון את כל המרכיבים ולעשות חישוב מדויק, כי רק כך תוכלו לדעת כמה הגיוני לשלם על כזאת חוויה. שימו לב שהרעיון של לוותר על החוויה הזאת כדי לחסוך כסף הוא לא באמת רעיון טוב, כי כפי שהוזכר לעיל, העובדים שלכם מצפים שתשקיעו בהם. עובדים שמשקיעים בהם הם עובדים שמרגישים מחויבות הרבה יותר גדולה, כך שבהחלט כדאי לעשות זאת ואין טעם לדחות את העניין.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

פעילות ביפו
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן