קייטרינג שטח

אירועי שטח הם הגדרה כוללת לכל סוגי האירועים המתקיימים בשטחים פתוחים תחת כיפת השמיים, החל מאירועי שטח במסגרת אירועים פרטיים כגון: חתונה בשטח או בר/בת מצווה בשטח, דרך אירועים עסקיים בשטח ועד לקיומם של ימי גיבוש וימי כיף בשטח. הפקת אירועים מכל סוג בשטח, נחשבת למיומנות מקצועית, ולכן, קיימת חשיבות רבה לתכנון והפקת האירוע באמצעות חברות מקצועיות העוסקות ומתמחות בנושא.

שירותי קייטרינג לאירועי שטח

אחד מנושאים המרכזיים הנלווים לכל אירוע כזה או אחר המתקיימים בשטים פתוחים הוא נושא פתרונות ההסעדה המוצעים לכם באמצעות חברות קייטרינג המתמחות במתן שירותי קייטרינג שטח במסגרת פריסת שטח או קיומן של ארוחות שטח מלאות. כאשר מזמינים שירותי קייטרינג לאירועי שטח, קיימת חשיבות לשימת דגש על מספר היבטים מרכזיים וביניהם:

  • סוג האירוע אותו בחרתם לקיים בשטח
  • כמות המשתתפים באירוע
  • התשתיות הקיימות במקום בו בחרתם לקיים את האירוע ( נקודות חשמל/גנרטור, שולחנות פיקניק מובנים וכדומה).
  • סגנון הגשת תפריטי האירוח – האם מדובר בסגנון בופה או הגשה לשולחנות

נושא מרכזי נוסף אותו חשוב לבחון לפני הזמנת שירותי קייטרינג לאירועי שטח הוא נושא הרכבת התפריט, וגם כאן מומלץ להיוועץ בשירותיה של החברה שאת שירותיה שכרתם לצרכי התכנון וההפקה של האירוע.

קייטרנג בשטח

קייטרינג בסגנון ארוחות שטח או פריסה? מה עדיף?

כאשר מזמינים שירותי קייטרינג לאירועי שטח, עומדות לרשותכם שתי אפשרויות מרכזיות לצורך הסעדת משתתפי האירוע:

  1. קייטרינג בסגנון ארוחות שטח מלאות – שירותי קייטרינג אלו כוללים מספר מנות פתיחה, עיקריות וקינוחים
  2. קייטרינג בסגנון פריסת שטח – שירותי קייטרינג המאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של מגשי אירוח הכוללים בתוכם סנדוויצ'ים , סלטים וכדומה.

בשני סוגי הקייטרינג המוצעים לכם למטרות הסעדה בשטח, קיימת אפשרות להתאמת סגנון ההגשה והאופן בו ניתן לחמם או לקרר את מנות התפריט ברמת השטח.

קבוצת אתגרים – מומחים בהליכי תכנון והפקה של אירועי שטח

אנחנו בקבוצת אתגרים, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והפקה של אירועי שטח מיוחדים, וביניהם מסיבות ואירועי בר מצווה ובת מצווה בשטח, ימי כיף וגיבוש ואירועים נוספים. לרשותנו, מאגר של חברות קייטרינג המתמחות בשירותי קייטרינג בסגנון ארוחות שטח או בסגנון פריסת שטח, וזאת לצד פתרונות שירות היקפיים לכל צרכי האירוח וההסעדה במהלך האירוע.

 אם גם אתם עומדים לקיים אירוע שטח כזה או אחר בזמן הקרוב, אנו מזמינים גם אתכם להיוועץ עם יועצי האירועים של שלנו. ליצירת קשר לחצו כאן

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן