קייטרינג לאירועי חברה – ככה עושים את זה היום

כעובדים בחברות אנחנו נוכחים המון באירועי חברה. למרות הנטייה שלנו לחשוב כי שגרת היום שלנו היא במשרד המוכר והידוע לנו, המציאות מוכיחה כי ישנם המון אירועים לאורך השנה אשר מעניקים לנו משב רוח מרענן משגרת היום המוכרת. לצד כנסים, ישיבות ותערוכות שמקוטלגים גם הם כאירועי חברה, לצידם ישנם אירועי חברה בעלי פאן אחר, בידורי יותר ומשחרר יותר כדוגמת ימי גיבוש, ימי עובדים ואירועי קד”מ ורווחה. המאפיין העיקרי של האירועים האלו הוא כאמור היציאה מהשגרה, וכשמדובר על יציאה מהשגרה מדובר על ניתוק מכל מה שמוכר והסתגלות אל שגרת יום שונה, גם כאשר מדובר בפאן הקולינארי.

מפנקים את העובדים והאורחים

מנהלי המשרדים כבר הבינו שאחת הדרכים להגיע אל לבם של העובדים והלקוחות היא דרך אוכל טוב. אוכל הוא גורם משמח, מלכד ומנחם ונדמה שהוא נוכח בכל מקום, כל הזמן, אך מה שמשתנה בעקביות הוא הטיב שלו. בימי העבודה הרגילים במשרד מרבית העובדים דואגים לפתרונות מזון שהם מביאים מביתם, או לעתים רוכשים באמצעות כרטיסי המזון הנטענים. בעת שמדובר על אירועי עובדים בסימן יציאה מהשגרה, המנהלים יודעים שאחד הסממנים ליציאה מהשגרה ולהענקת תחושת פינוק הוא לדאוג לפתרון מזון עבור העובדים. כיום ישנן חברות שעוסקות בשירותי קייטרינג לאירוע חברה אשר מספקות פתרונות יצירתיים וטעימים עבור אירועי חברה שונים, החל מיום גיבוש, דרך כנסים ותערוכות וכלה בישיבות חשובות עם קולגות.

מאמץ קטן, אפקט גדול

עבורנו, בעלי המשרדים, מדובר בתקציב שלרוב נוכל לעמוד בו, בעיקר כשמדובר בשידרוג שלא מתבצע חדשות לבקרים, אלא רק באירועים מיוחדים כדוגמת אירועי חברה גדולים. בתור מנהלים אשר מקווים לעבודה מוצלחת ויעילה של עובדנו, הרי שתמריצים ופינוקים שכאלו לעובדים שלנו מפעם לפעם מרימים את מצב הרוח וגורמים להם להעריך את מקום העבודה שלהם ולהיות שמחים על שהם חלק מהאירגון שלנו. בעת שאנחנו מביעים את הערכה שלנו במחוות הקטנות האלו אנחנו קונים את עולמם ויציאה קטנה מהשגרה מקפלת בעצמה למעשה ערך חשוב עוד יותר וזריקת מרץ לעובדים שלנו שעובדים קשה עבורנו כל השנה.

מעבר לאפקט המשמח והטעים המגולם בתוך קייטרינג לאירוע חברה, כמובן שמדובר גם בפיתרון נוח ומהיר שפוטר את מנהלי המשרדים ומארגני האירועים מכל דאגה לכל סוגיית המזון באירוע. חברות הקייטרינג שעוסקות בפתרונות מזון לאירועים בסדר גודל כזה מיומנות היטב בהכנת כמות מזון גדולה, מתן שירות מירבי והענקת חוויה של טעמים, ריחות והנאה גדולה שכלל האורחים ממנה יוצאים נסקרים. כיום מדובר על ענף גדולה ופורה של חברות שמציעות תפריטים שונים החל מקייטרינג איטלקי, דרך קייטרינג ישראלי וכלה באוכל סיני – כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הקונספט האהוב עליכם ולפנק את האורחים והחוגגים באירוע החברה באוכל טעים ואיכותי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גיבוש צוות עובדים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן