קייטרינג בטבע

עומדים לקיים אירוע בטבע? זה הזמן לדעת הכול על שירותי קייטרינג לאירועים בחיק הטבע.

אירועים בחיק הטבע הם הגדרה כוללת לכל סוגי האירועים המתקיימים בשטחים פתוחים תחת כיפת השמיים, והם הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מענף האירועים הישראלי. בין יתר סוגי האירועים הנפוצים ביותר המתקיימים בחיק הטבע תוכלו למצוא אירועי חתונה ובר או בת מצווה בטבע, אירועי חברות מסוג ימי כיף וגיבוש בטבע, אירועי השקה בחיק הטבע וסוגי אירועים נוספים.

המורכבות של הפקת אירועים בטבע – מה חשוב לדעת?

אירועים בטבע הידועים גם בשם הכולל: אירועי שטח, הם אתגר מקצועי עבור כל נותני השירות מענף האירועים, החל מנותני שירות בתחום שירותי הקייטרינג וההסעדה, דרך נותני שירות בתחום התאורה וההגברה ועד לנותני שירות בתחום האטרקציות וכדומה.

מעבר לכך, המורכבות של הפקת אירועים בטבע, נובעת מהצורך בהנפקת אישורים מטעם הרשויות הרלוונטיות לצורך קיומו של האירוע ומהצורך בהיבטים לוגיסטיים נרחבים הנדרשים לצורכי קיומו של האירוע. אצלנו בקבוצת אתגרים, תוכלו למצוא פתרון מקיף וכולל למגוון רחב של אירועי שטח המיועדים לימי כיף וגיבוש ו/או למטרות הפקת אירועי בר/בת מצווה בשטח. פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים בין היתר גם פתרונות הסעדה במסגרת הזמנת שירותי קייטרינג בטבע.

קייטרינג בטבע

שירותי קייטרינג לאירועים בחיק הטבע

שירותי קייטרינג לאירועים המתקיימים בחיק הטבע, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות הנחוצים לצרכי הסעדת משתתפי האירוע במגוון רחב של תפריטי קייטרינג בטבע. שירותים אלו מתאפשרים בין היתר באמצעות הקמת מטבחים ניידים ותשתיות לצרכי הכנת האוכל בשטח וגם במסגרת ניוד מנות התפריט והגשתן במהלך האירוע.

במסגרת שירותי קייטרינג בטבע תוכלו לקיים ארוחות שטח מלאות סביב שולחן או ליהנות מהאפשרות לקיום פריסת שטח באמצעות מגשי אירוח עשירים ומגוונים. היצע התפריטים המוצע לכם במסגרת שירותי קייטרינג לאירועי שטח הוא רחב ומגוון והוא כולל את כל סוגי התפריטים על בסיס חלבי ו/או בשרי, לרבות, מנות טבעוניות ומנות צמחוניות בהתאם לצורך. בדומה להזמנת שירותי קייטרינג לאירועים המתקיימים במבנים סגורים, גם הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים בשטחים פתוחים, חייבת להיות מבוססת על מספר המשתתפים באירוע, סוגי התפריטים המועדפים עליכם וכדומה.

קייטרינג בטבע

אצלנו בקבוצת אתגרים, תוכלו למצוא את כל נותני השירות העוסקים ומתמחים בתחום שירותי הקייטרינג לאירועים בטבע. לאורך כל ימות השנה, אנו מקיימים עשרות אירועים בטבע בהם נוטלים חלק החברות המובילות בתחום שירותי הקייטרינג. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן