יום גיבוש לעובדים שלנו – פשוט כי מגיע להם

בתור מעסיקים, כולנו מודעים למשמעות של הענקת מילה טובה לעובד שלנו. לאורך כל השנה העובדים שלנו מתמסרים לעסק שלנו ועובדים בנאמנות יוצאת דופן על מנת שאנחנו נוכל להמשיך לקיימו. אם ישנו דבר קל הוא להשאב אל השגרה ולעתים ידוע לנו כי השגרה שוחקת. על מנת לשמר את העובדים שלנו ולשמור על החיוך שלהם אנחנו מעניקים להם מילה טובה מדי יום ביומו, ופעם אחת בשנה מארגנים עבורם אירוע שכולו עבורם והוא בסימן תודה. יום גיבוש הוא יום שכלל העובדים מחכים לו – יום בו מבלים עם חברינו למשרד אך מחוץ למשרד.

מתפנקים בשעות הבוקר

אם ישנו דבר אשר הופך את יום הגיבוש לעובדים שלנו לכזה, הוא העובדה שאנו מקיימים אותו בשעות הבוקר ולא בסוף היום. המשמעות היא שיום הגיבוש הוא על חשבון יום העבודה וכך אנחנו מפנקים את העובדים היקרים שלנו כפליים ומוציאים אותם מהשגרה ליום אחד בשנה על מנת להודות להם על העבודה הרבה שהם עושים בשבילנו. אחת דרכים לפנק את העובדים היא דרך אוכל. לא משנה מה נתכנן עבור יום הגיבוש, הרי שבתחילתו או בסופו נתנכנס כולנו ונאכל ארוחת בוקר או צהריים משותפת. כבעלי עסקים עם מספר עובדים רב, תוכלו למצוא כיום בתי קפה לאירועי חברה בתל אביב אשר ינגשו לכם תפריט ייחודי.

לא מעטים בתי הקפה אשר יסכימו גם לבנות לכם תפריט ייעודי מראש כאשר תתחייבו על מספר אורחים מסוים וכך תוכלו להגיע אל בית הקפה כאורחי VIP כיאה ליום הגיבוש שלכם. כמובן שאופציה שכזו תצטרכו לתאם מראש על מנת לאפשר לבית הקפה הנבחר להערך ולהגיש לכם הצעת מחיר עבור יום שכזה. ארוחות בוקר בתל אביב מסתמנות כחביבות מאד על העובדים ונדמה כי מדובר ביריית פתיחה בלתי מנוצחת ליום הגיבוש שלכם.

גלשנו לצהריים – זמן לעסקית

מצד אחד תוכלו להתחיל את יום הגיבוש עם ארוחות בוקר בתל אביב, אך מצד שני תוכלו להתחיל את היום בצורה אחרת ולגלוש אל תפריט העסקיות שמציעות המסעדות השונות. מסעדות היוקרה שאנו פוקדים רק באירועים מיוחדים מנגישות תפריטים מוזלים בשעות הצהריים, כך שנוכל להרשות לעצמנו לפנק את העובדים שלנו באירוע חוצה שגרה של ממש במסעדה יוקרתית – כמו שכולנו אוהבים. אם בחרתם באופציה כזו של מסעדה, תאמו מראש עם המקום והזמינו לכם את החדר הפרטי במסעדה על מנת להרגיש מפונקים ומיוחדים ביום זה עם עובדיכם.

באמצעות קיום של יום גיבוש לעובדים בבית קפה המאפשר אירוע עם עובדים רבים, תוכלו לשלב בין חוויה מיוחדת לעובדיכם לבין חלוקת תקציב נכונה אשר בהמשך הדרך תאפשר לכם לקיים בשנה אחת יותר אירועים בסגנון זה. בסופו של דבר אירוע חברה בבית קפה מביא עמו אלמנטים רבים של גיבוש ובעלויות סבירות שיבטיחו לעובדכם הקיימים והחדשים, אירועי גיבוש רבים יותר וברמה גבוהה המשלבת איכות קולינרית יחד עם אינטראקציה איכותית בין העובדים במפגש.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אירועי גיבוש באולם
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן