פעילות לראש השנה לעובדים

ראש השנה זהו החג הכי נוצץ של השנה במיוחד כאשר מדובר בהפקת פעילות לראש השנה לעובדים. הצוות של קבוצת אתגרים מתמחה בהפקת אירועים שונים ופעילויות לראש השנה לעובדים במיוחד. אנו יודעים לבנות ולהתאים את הפעילויות שלנו לאופי של העובדים שלכם ולאופי החברה או הארגון, תוך כידי שמירה על הפרטים הקטנים ביותר.

איזו פעילות ניתן לערוך בראש השנה?

ראש השנה זו תקופה מאוד נוחה של השנה וניתן לערוך כמעט כל פעילות מכיוון שהקיץ עדיין אינו נגמר, ומצד שני כבר אין עומסי חום קיצוניים, והרבה אפשרויות עומדות בפיננו כמו למשל:

  • צוקים ומפרסים – פעילויות ימיות כמו שייט, משחקים על חוף הים, שייט בסירות מרוץ, קייקים, אתגרים ימיים ועוד.
  • נחלים צלולים– פעילות מרעננת נוספת שהיא פעילות מאתגרת הכוללת בתוכה תהלוכות לאורך נחלים, ג’יפים, טרקטורונים, תחרויות מלאות בהומור ולסיום סעודת מלכים.
  • המרוץ למיליון במים – יום כיף בבריכה פרטית הכולל משחקי חברה מצחיקים, פעילות תחרותית בסגנון של מרוץ למיליון.
  • אם אתם מחפשים חוויה מגבשת, הרפתקנית וקצת אחרת, ערב הקזינו שלנו הוא בדיוק מה שאתם מחפשים עבור העובדים שלכם.

מהם היתרונות של פעילות לראש השנה לעובדים?

  • ישנם לא מעט יתרונות בהפקת אירוע עבור העובדים שלכם אשר רק יתרמו לארגון שלכם. בראש ובראשונה היתרון הכי מרכזי, הוא הגיבוש בין כלל העובדים וריענון של האווירה אשר יכניסו רוח חדשה לארגון.
  • יתרון נוסף הוא שפעילות חברתית תעניק הזדמנות לעובדים שלכם להכיר אחד את השני באופן מעמיק יותר וטוב יותר, הכירות בין אנשים חדשים לוותיקים וקשירת קשרים חדשים.
  • פעילות בתוך החברה מרימה את המוטיבציה אצל העובדים ואת המורל, ובכך רמת הפעילות עולה ונאמנות לחברה או לארגון שלכם רק תעלה.
  • הפקת ערבים ופעילויות עבור העובדים שלכם מראה שאכפת לכם מהצוות שלכם והנכם רואים אותם, ודואגים להם. וככל שהעובד שלכם ירגיש טוב במקום העבודה שלו, כך התוצאות בפעילותו ישתפרו.

אם לסכם

ראש השנה, הוא חג משמעותי ומרגש. כדי לטפח תחושת קהילה והכלה בקרב העובדים, ניתן לארגן פעילויות מרתקות ומעניינות לראש השנה. על ידי השתתפות בפעילויות אלו, העובדים יכולים לקבל הבנה מעמיקה יותר של ראש השנה תוך טיפוח תחושת אחדות והערכה לתרבויות מגוונות במקום העבודה.

תנו לנו לעזור לכם להפיק את אירוע השנה ולתת לעובדים שלכם להנות באופן מקסימלי יחד עם הצוות המקצועי לימי כיף וגיבוש לעובדים של קבוצת אתגרים.

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן