פעולות גיבוש

פעילויות חברתיות הן מגבשות, הן חווייתיות, הן מהנות ופשוט מעלות חיוך גדול ועושות טוב בלב. חברות רבות וארגונים רבים מקיימים פעולות גיבוש, ימי גיבוש, אירועי חברה על מנת לעודד את המוטיבציה של העובדים שלהם.

על ימי גיבוש

ימי גיבוש יכולים לנבוע מסיבות רבות כאשר ימי גיבוש משמשים כזריקת עידוד המעודדת תחושת שביעות רצון בקרב העובדים ולתחושת הערכה ותגמול, דבר המהווה חשיבות רבה להצלחתה של החברה משום בבחרה שבה עובדים חשים בעייפות או בתחושה של שחיקה יום יומית, הם אינם מתומרצים ולכן, יום גיבוש מהווה את העיתוי המושלם ליציאה של כייף ומגבש על מנת להיטען במוטיבציה ואנרגיה שתגרום לאווירה טובה, כיפית וקלילה, מתגמלת מחברת בין העובדים. סיבה נוספת ליצירת פעולות גיבוש כאשר הצוות מתחלף או החלפה בשגרת ניהול וליצור אווירה חדשה לצד חיזוק תחושת ביטחון של החדשים והוותיקים במשרד – לכן, חווית הגיבוש היא תלויה באיך שאתם תיקחו אותה ותסתכלו עליה.

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת פעולות גיבוש

בשביל לבחור פעילויות איכותיות שיגבשו את צוות העובדים שלכם, את החברים או בשביל ליצור יום גיבוש מוצלח כדאי לקחת בחשבון תחילה את עניין התקציב. פעילויות מגבשות אומנם כפיות, אך חשוב לקחת חשבון את התקציב ולהגדירו מראש. לא כל ארגון מסוגל להרשות לעצמו מחירים מסוימים ועל כן, כדאי למצוא את האיזון בין מחירים סבירים לבין הנאה מחוויה באותה מידה. כך גם, יש להתחשב ברצונות הכלל בעבודה. אנו בני אדם שונים זה מזה בנוגע לאישיות, באופי, ברצונות וכל אחד מאיתנו יש הגדרה להנאה וכייף ולכן חשוב לבחור בפעילויות המתאימות לכל העובדים, על מנת שישתתפו כולם גם מבחינת יכולותיהם. -דבר זה ייתרום להצלחה רבה בפעילויות הגיבוש שלכם.

פעולות גיבוש עם אתגרים

אחת מדגלי החברה של קבוצת אתגרים היא הכנת פעילויות גיבוש עבורכם. קבוצת אתגרים מורכבת מספקי תיירות בארץ המתמחים בהפעלות אקטיביות ומתן מענה איכותי, מקצועי עם יחס אישי ואדיב גם בענף התיירות. לנו יש מגוון פעילויות שונות בטבע שיוצרים חוויות וטיולים מרתקים וייחודים שיגרמו לכם לשכוח מעט את השיגרה, מהצרות והבעיות ופשוט טיול חוויה של הנאה. בין הפעילויות שלנו תוכלו להנות מטרקטורונים וטיולי שטח, מדריכי פעילות ODT וחבלים, מורי דרך, ארוחות שף, טיולי גמלים, ג'יפים, סיורי סווגי, שייט מפרשיות ועוד. בנוסף, אנו מארגנים ימי כייף וגיבוש לעובדים של חברות וארגונים בקונספטים שונים, טיולים בים המלח, ירושלים, אילת, בצפון. גם סדנאות גיבוש ואף, הפקות בר ובת מצווה ייחודיות בחיק הטבע. אז למה אתם מחכים?

רוצים להנות מחוויות ייחודיות? לבחור ולהנות מפעולות גיבוש מהנות ? לפרטים והזמנות התקשרו אלינו בטלפון 050-573777 וביחד איתכם נשמח להרכיב עבורכם פעילויות גיבוש מרתקות עם חוויות של הנעה ושיתוף פעולה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן