סל תרבות ארצי

עם פרוץ תקופת הקורונה נאלצנו בעל כורחנו להתרגל למציאות חדשה. שינוים בהרגלי הצריכה, העבודה והבילוי נכפו על כולנו עקב המגבלות החדשות שהתקופה הזו הביאה עמה, והתרבות והתוכן שהתרגלנו ליהנות מהם בסוף של יום עבודה, בחיק המשפחה או בחגיגות עם חברים, נדחקו הצידה בעצב. גם אנחנו באתגרים נאלצנו להתרגל למציאות החדשה, מציאות שבה תרבות הפנאי משנה משמעות, ומתוך הגעגועים לבילויים המשותפים אתכם, חשבנו ויצרנו סל תרבות חדש של אפשרויות מעוררות השראה וחיוך, במיוחד עבורכם. בנינו עבורכם חוויה תרבותית נפלאה שאת כולה נקיים במיוחד בהתאם לדרישות שלכם ושל התו הסגול שכולנו כבר מכירים.  אתם מוכנים לזה?

סל תרבות איכותי

הכירו את סל התרבות של אתגרים

סל תרבות, כשמו כן הוא, אסופה של חוויות מתחומים מגוונים ושונים בעולם הפנאי. בארץ שגור המושג בהקשרים חינוכיים ותעסוקתיים. מתוך סל תרבות הארצי נבחרות ההצגות, התערוכות, מופעי המחול והמוזיקה מהם נהנים תלמידים בכל  רחבי הארץ, כמו גם חברים בוועדי עובדים, איגודים וארגונים שונים. עם סגירת התאטראות, המוזיאונים והיכלי ההופעות השונים, החוויה התרבותית הפכה להרבה פחות נגישה עבור כולנו, ולכן החלטנו להביא את החוויה אליכם. בחודשים האחרונים איגדנו ואספנו מבחר רחב ומגוון של אמנים פעילים בתחומים שונים ומגוונים שיגיעו עד אליכם, במטרה להעניק לכם חוויה תרבותית שלמה ואחראית, שבאה לשמור גם על בריאותכם, שהרי היא הכי חשובה, וגם על מצב הרוח, המורל וההשראה. אז איך זה עובד? 

סל תרבות

תוכן במסגרת ההנחיות

אתם רק תביעו רצון, ואנחנו נדאג לכל השאר. רוצים לפנק את הצוות במשרד על העבודה הקשה מרחוק? אולי להעניק לתלמידים חוויה מהנה ומגבשת בתקופה של ימים לא יציבים אלו? או שאולי בכלל התרגלתם לחגוג מאורעות חגיגיים בחיק המשפחה בהצגה או מופע שמתאים לכולם. מטף ועד קשישים, אנחנו כאן עם הצעות לתוכן איכותי ומהנה שיותאם לכם אישית. ובהתאמה אישית אנחנו מתכוונים להכל כולל הכל, עד לפרטים הקטנים. ברשותנו מגוון חללים מתאימים ברחבי הארץ ליצירת חוויה תרבותית מותאמת למצב. מכיוון שקפסולה זה לא רק לקפה, אלא מושג שמתייחס לגודל הקבוצות שבהן מותר להתקהל, אנחנו נדאג לתוכן ולהפרדה מוחלטת בין קבוצה לקבוצה. תנו לנו לארגן עבורכם חוויית פנאי בלתי נשכחת עבור כל קבוצה של משתתפים.

חוויה תרבותית עד הבית

בהתאם לרצונותיכם ולמיקום שבו אתם נמצאים בארץ, אנחנו נגיע ונארגן עבורכם את היום כמו שרק חלמתם, וגם כמו שצריך. נדאג לחלוקה מיטבית הן של החלל בו נפגש והן של התוכן. מה זה אומר? זה אומר שנשכפל את הפעילות עבורכם לכמה קבוצות שצריך, כדי שכולם יהנו מהתוכן והחוויה באופן שוויוני והוגן. ויותר מזה, אם לא בא לכם לצאת, אז אתם לא חייבים (: קיימת אצלנו האפשרות להגיע עד לפתח דלתכם. מעבר למגוון האפשרויות הקיימות אצלנו לאירוח ברמה הגבוהה ביותר, נוכל ואף נשמח להתאים את מעונכם לערב בלתי נשכח שגם ישמח וגם ישמור על כולכם.

סל תרבות מעניין

מבלים ביחד, למרות הכל

אז עכשיו שהכל ברור, רק נותר לבחור. מאיזה חוויה תרבותית אנחנו רוצים ליהנות? לאיזה מופע אנחנו רוצים להזמין את יקירינו? ללאיזו חוויה אנחנו מתגעגעים יותר מכל. צרו איתנו קשר כדי לשמוע עוד על טובי האמנים, השחקנים, המוזיקאים, הרקדנים והיוצרים ויחד נרכיב חוויה בלתי נשכחת. טובי האמנים ישמחו להגיע עד אליכם לשיחה על אמנות, מוזיקאים נפלאים מחכים אצלנו להופיע ישירות אצלכם בסלון, וקולנוענים מוכשרים ומוכרים ישמחו להקרין בפניכם את יצירותיהם ולענות על כל שאלה שתצוץ. אז למה אתם מחכים?

סל תרבות עם קבוצת אתגרים

חוויה תרבותית למי שצריך

כולנו יודעים שהתקופה האחרונה הובילה לגזירות כלכליות קשות שהשפיעו על כולנו. לכן אנחנו באתגרים הקמנו מחלקת גיוס מיוחדת, כדי שכולם יוכלו ליהנות מהחוויה שהקמנו. הכח שבתרבות, אמנות ויצירה נמצע בכך שהיא נגישה לכולם, אז אם אתם חלק מארגון, עמותה ומגזר שנקלע לקשיים, צרו איתנו קשר ואנחנו נפעיל את מחלקת הגיוס שלנו, הכל כדי שנזכור שתרבות הפנאי חיה ובועטת, גם אם בפורמט קצת שונה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן