ימי כיף וגיבוש בירושלים

בדרך כלל לקבוצות מאורגנות שמגיעות לירושלים חשוב מעבר לשלל הפינוקים גם תוכן איכותי, הרי ירושלים פחות התפרסמה בחיי הלילה שלה או האטרקציות המשוגעות, ויותר בעקבות הקדושה, ההסטוריה, התרבות והמגוון האדיר של העדות והאתרים שבה. נמליץ לכם פה על כמה ימי גיבוש בירושלים שתוכלו לשלב ביום הכיף שלכם בעיר.

סיור בירושלים בנחלאות ושוק מחנה יהודה

סיור מדליק, טעים ומלא בנוסטאלגיה שלא כמו סיורים בירושלים לתיירים, סיור זה מתאים בעיקר לקהל של ישראלים. בסיור הזה מבקרים בשכונות הותיקות של ירושלים נחלאות וזכרונות, מתרפקים על העבר דרך סיפורי סורמלו ויוסי בנאי וכמובן שמשקיעים זמן רב בשוק מחנה יהודה הססגוני, שם בשוק פוגשים את בעלי הבאסות השונות, טועמים, מריחים ונהנים… לרוב המטרה של הטעימות היא לא להחליף ארוחה אלה לטבל את הסיפורים, ניתן גם להזמין טעימות מורחבות וממש לשבוע במהלך הסיור.

סיור שקיעה לילי על החומה

לקבוצות שישנות בירושלים או עושות פעילות ערב בעיר מומלץ מאוד לשלב סיור על החומה ולהתחיל את הכל סביב השקיעה, בשעות הדמדומים ירושלים נצבעת באדום, צלצולי הפעמונים וקריאות המסגדים מכניסים לאווירה קסומה ורומנטית ובשילוב הנוף המדהים שנשקף מהחומה ומהגגות של העיר העתיקה הסיור הופך למושלם! ניתן לשלב בסיור כזה גם את החזיון האור קולי במגדל דוד או ביקור בקניון ממילא ששוקק חיים גם בלילה.

סיור סגווי – ימי כיף בירושלים

אטרקציה זו מוגבלת בגיל ובכמות המשתתפים, פה יש שילוב של רכיבה על הכלי המדליק ועצירות להסברים, בגלל המבנה של ירושלים, עליות, ירידות, מדרגות וסמטאות קצת יותר קשה להיכנס לעיר העתיקה והסיורים עם הסגווי מתרכזים באזור מתחם התחנה וטיילת ארנון הנציב. סיור הסגווי קצר יחסית, ברוטו שעתיים אז אפשר בכיף לשלב לפני או אחרי את אחד הסיורים האחרים.

משחק משימות חוויתי בסגנון חפש את המטמון


לקבוצות שמחפשות יותר אקשן, חוויה, תחרות וגיבוש מומלץ לבחור במשחק בסגנון המירוץ למליון בירושלים, פה יש מספר חברות שמתעסקות בתוכן דרך חוויה ויידעו לתת לכם את הפתרון הנכון עבורכם! המשחקים יכולים לשלב שימוש בטלפונים חכמים, אפליקציות, משימות צילום ועוד הרבה רעיונות מיוחדים ויצירתיים!

סיורי סליחות וסיורי חנוכיות – ימי גיבוש לעובדים וחברות בירושלים

בעשור האחרון הפכו מאוד פופולארים והרבה חברות גדולות וחרות לקיים את היום חברה שלהם בתקופת החנוכיות או הסליחות, סיורי הסליחות מתחילים סביב 21:00 ועוברים בעיקר בעיר העתיקה ומסתיימים בכותל, סיורי החנוכיות מתחילים לפני החשכה כדי להספיק לראות את ההדלקות ומתרכזים באזור העיר העתיקה או נחלאות. הסיורים מאוד חוויתיים וניתן לקיים אותם גם עם שחקנים במקום מדריכים!

לסיכום, כשאתם חושבים על יום כיף בירושלים לעובדים תדעו שהם מצפים לקבל גם את זריקת התוכן האיכותית, סיורים בירושלים הם פתרון קלאסי כבר עשרות שנים וללא ספק חלק בלתי נפרד מכל ביקור בעיר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן