נווה מדבר גוף ונפש

עובדים קשה כל היום? מול המחשב או בשטח? העולם של היום דורש מאיתנו לא להפסיק לנוע, ועם כל ההנאה והגמול שבדבר, לפעמים חייבים פשוט לעצור לרגע ולהעריך. להעריך את העבודה שלנו, את העובדים והקולגות שלנו שמבלים איתנו כל יום שמשי או גשום, ולצאת יחדיו להרפתקאה מרגיעה ומשותפת באחד מאיזוריה הנסתרים והמסקרנים של המדבר הגדול.

כיד המלך
הפינוק האידאלי בבית מלון

בוקר של בציר

רק שעה נסיעה מהמרכז, ונגיע יחדיו ליקב נסתר הממוקם בנוף מרגש. שם נפתח את הבוקר יחדיו בארוחת בוקר קלילה ומשגעת לנוף הבוקר שעולה על המדבר. לאחר שנסעד, נשתה ונתעורר נצא לסיור ביקב הוותיק, סיור ששיאו בפעילות בציר וטעימות יין מענבי העונה.

שעת מרגוע

שמחים מרוצים ואולי מעט מבושמים, נמשיך בקלילות להפתעה הבאה. תנו לנו להוביל אתכם לאואזיס המושלם, מקום שקט ויפהפה שבו תוכלו לטבול יחדיו במי מעיין חמימים בצל עץ התמר. הנוף המדברי ישרה בכם שלווה שתמשיך אתכם ימים ארוכים אחרי החוויה שנבנה עבורכם, חוויה שתוכלו לקחת למשרד ולעבוד איתה בשלווה זמן רב.

עיסוי מקצועי

במתחם המרחצאות הטבעי אליו נגיע תוכלו לטבול במיים בעלי מינרלים עשירים במרווים את הגוף והנפש. המיים הטבעיים מכילים בתוכם כל מה שהגוף צריך והנפש מבקשת, ומשרים שלווה ורוגע לכל הטובל בהם. תוכלו לטבול ולשוטט בין מתחמי האואזיס השונים, וליהנות מפינות ישיבה ופינוק אל מול הנוף ההררי והשקט המשרה שלוות נפש.

חווית גיבוש בלתי נשכחת

אחרי שנסיים את החוויה המרגיעה של היום, נעבור בשלווה לפעילות מסוג קצת אחר. בין השבילים והדיונות של נווה המדבר נכין עבורכם מגוון תחנות גיבוש, חשיבה ואקסטרים שיגבירו את המורל ויביאו אתכם לשיאים חדשים של הנאה. בתחילת הפעילות נתחלק לקבוצה כאשר שיתוף פעולה הוא זה שיוביל אתכם לניצחון הנכסף. בין הפעילויות שנכין עבורכם תוכלו ליהנות מפארק חבלים יחודי, משחקי חשיבה מפתיעים וגולת הכותרת – חדר בריחה בלעדי שיוקם בלב המדבר במיוחד עבורכם. אל תפספסו את החוויה היחודית הזו שבה אוויר המדבר יתרום לצלילות המחשבה ויוביל אתכם אל הניצחון הנכסף!

סעודה במדבר

את סיום ההרפתקאה שלנו נחגוג בארוחה מדברית עשירה ומרגשת. באחד מהמקומות הסודיים והקסומים באזור נאכל, נשתה נצחק ונסכם את החוויות המגוונות שהיום המופלא יצר עבורנו. נחזור הביתה נינוחים, רגועים ומרוגשים, עם מלא חוויות משותפות שיגרמו לשמחה וחיוכים במשרד, עד להרפתקאה הבאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גיבוש בבית גוברין
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן