מתנות שימושיות ואטרקטיביות לימי גיבוש

ימי גיבוש הם הזדמנות לשלב יום כיף עם פעילות המעשירה ומעצימה את הקשר בין הנהלת הארגון לעובדיו ושל “כולם עם כולם”- במירכאות ובלעדיהן. למתנות המוענקות במסגרת יום גיבוש יש ערך כשלעצמן וערך מוסף. הן ממחישות, הלכה למעשה, את היחס האנושי של הנהלת הארגון ושל ועד העובדים בו כלפי האנשים בו. הם מבטאים הוקרה על מאמץ, על מסירות, על תפוקה ועל פריון. מתגלמת בהם החשיבות הרבה שההנהלה מייחסת ליום הגיבוש כחלק בלתי נפרד מטיפוח ההון האנושי או, במלים פשוטות- של העובדים, אשר הם, בראש ובראשונה, בני אדם.

ניתן למצוא שפע של מתנות שימושיות ובהן: בקבוק ספורט עם פייה איכותית המאפשרת שתייה במהלך ריצה, הליכה, רכיבה על אופניים ועוד. ניתן לתת חולצת טריקו ספורטיבית ועליה לוגו של החברה, הסלוגן שלה וכיתוב עם תאריך יום הגיבוש ועצם קיומו.

היצע עשיר של מתנות שימושיות

תיק לים, מעיל גשם שקוף, צמיד זיהוי מהבהב להליכה, סט ספא,תיק גב מניילון,  שלט עם חיתוך עץ בלייזר בגימור מלוטש, גאדג’טים שונים ועוד.  מתנות לימי גיבוש הן הזדמנות לתת מתנה שאינה מתכלה. כאשר מוצר ממותג בלוגו של החברה ובצבעיה יש לו חיי מדף ארוכים. רבים צפויים להיחף אל עצם קיומה של החברה כאשר שמה מתנוסס על מוצרים שונים, בתוך הבית ובעיקר מחוץ להם.

 מחיר מיוחד לכמות גדולה

ימי גיבוש תורמים ללכידות העובדים, לרגיעתם, והם טוענים את מצבריהם- הגופניים והנפשיים. כאשר יום גיבוש מתוכנן בקפידה, מועשר בפעילויות מעניינות, בהרצאות, בסדנאות, במופע ובארוחה, ניתן להפיק מהם לא רק הנאה אלא גם תועלת. מתנה המוענקת למשתתפים בסופו של יום זה מהווה מזכרת נעימה ממנו. השימוש בה תמיד יזכיר למשתמשים מתי והיכן ובאיזה הקשר היא הוענקה.

אחד היתרונות של הזמנה מרוכזת של מספר רב של מתנות לימי גיבוש היא האפשרות להוזיל את עלותה של כל יחידה. סביר ביותר להניח כי ספקים ישמחו להציע לכם מחיר אטרקטיבי למתנות.

הקבלה והנתינה של המתנה

גם מי שמעניקים מתנה חשים וחווים סיפוק הנגרם בשל ההוקרה והתודה שבהן היא מתקבלת על ידי מקבליה. כיף לקבל מתנה, נעים לתת אותה. כאשר מנהלים עורכים ימי גיבוש וימי כיף לעובדים הם מוערכים בשל כך. הם נתפסים כמי שדואגים לרווחת העובדים ואף להנאתם.

הפעילויות מסתימות ביום עצמו אבל מתנה המוענקת במהלכו או בסיומו מותירה את הטעם הטוב והמתוק שטעמו המשתתפים ביום זה.

רצוי ומומלץ לערוך סקר שוק והשוואות בין מוצרים וספקים שונים ועל מנת לקבל תמורה מלאה עבור הכסף שלכם. גם אם החלק בתקציב של יום גיבוש המיועד למתנה אינו גדול, טווח המחירים הרחב ועלותן הנמוכה של מוצרים רבים מאפשרת לבחור מתנות יפות ובעיקר- שימושיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ספא מפנק
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן