מתנות כמוצרי פרסום בזמן יום גיבוש צוותי

יום גיבוש של צוות העובדים בארגון או בחברה הוא יום מיוחד במינו שבדרך כלל העובדים ממתינים בקוצר רוח להגעתו. זהו יום שבו העובדים נמצאים במרכז ההתעניינות ותשומת הלב ומשאבים רבים מושקעים כדי לתת לעובדים הרגשה טובה, להודות להם ולהוקיר את פועלם ועבודתם עבור הארגון וגם לאפשר להם זמן איכות האחד עם השני, לאפשר הכרויות חדשות בין עובדים ממחלקות שונות וכמובן לאפשר יום של מנוחה, אתנחתא, יציאה מהשגרה ובילוי מחוץ למשרד.

יום הגיבוש הוא גם הזדמנות מצוינת לחלק מתנות כמוצרי פרסום שיש להן שתי מטרות: האחת – חלוקת מתנות לעובדים כחלק מהניסיון לגרום להם להרגשה טובה ונעימה מצד ההנהלה והשנייה – לחזק את תחושת השייכות שלהם לארגון ולגרום להם להעריך את מקום העבודה. מעבר לכך, בדרך כלל מדובר במתנות שהן מוצרים שימושיים או פריטי לבוש וכאשר העובד או מי מבני משפחתו עושה שימוש במתנות הוא הופך בעצם לפרסומת מהלכת של בית העסק וכך מביא את דבר העסק לידיעת הכלל.

מה נהוג לתת בתור מתנות כמוצרי פרסום?

כאמור, המטרה היא בדרך כלל לתת מוצרים שלעובד או לבני משפחתו יהיה שימוש בהם ולא מוצרים שיעמדו אצלו בבית כאבן שאין לה הופכין. חולצות, כובעים או מגבות נחשבים למתנות נפוצות וגם שימושיות ביותר. גם פריטים של ציוד משרדי עשויים להימצא כפריטים שתמיד יש בהם שימוש ואף פעם אין מהם יותר מדי – עטים, פנקסים של דפי תזכורת או ערכות מוכנות של סיכות, מהדקים, מחקים וכל מה שדרוש שיהיה ליד המחשב בעבודה או בבית.

גם אביזרים נלווים למחשב האישי או לטלפון הנייד הם מתנות כמוצרי פרסום שכל אחד היה שמח לקבל – אוזניות, רמקולים, מצלמת אינטרנט, כונן נייד ממותג או תיק למחשב נייד. כאשר המתנה ממותגת בשם העסק הרי שהיא שימושים ונוח להשתמש בה וכל שימוש בה הופך בעצם לפרסומת של החברה או הארגון. כאשר מדובר בפריט איכותי וטוב העובד שמח לקחת חלק בפרסום של הארגון מפני שהוא יודע שמה שעמד לנגד עיניהם של המנהלים שלו הוא הענקת מתנה איכותית ורק אחר כך חשבו על הפרסומת שתקבל החברה.

איך מחלקים מתנות בזמן יום גיבוש צוותי?

בימי גיבוש של עובדים בדרך כלל ישנו טקס של הערכה ותודה לעובדים מטעם המנהל הישיר או מנהל החברה. מתנות כמוצרי פרסום תהיינה עטופות כמתנות יפות באריזה אטרקטיבית שעצם הקבלה שלהן תהיה מהנה ומרגשת. פתיחת האריזה וגילוי התכולה הוא שלב שהמנהלים בוודאי יצפו לראות מפני שהתגובות הראשוניות של העובדים לנוכח המתנות חשובות כדי לדעת כיצד להיערך גם לקראת ימי גיבוש דומים וגם כדי לבדוק האם ההערכות על המתנה היו נכונות. כך או כך יהיה מדובר ביום מהנה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן