מקום לכנסים בשרון – אירועים ברמה אחרת

אם אתם מחפשים מקום לכנסים באזור השרון, מקום שגם יכלול את כל האמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר וגם מקום שישרה על הנוכחים אווירה קסומה ואינטימית הגעתם בהחלט למקום הנכון. מתחם סולי סולה בביתן אהרון מציע לכם חמישה מקומות שונים כדי שתוכלו לבחור בדיוק את מה שנוח ומתאים לכם. אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועים שיווקיים, ימי הסברה וימי גיבוש לעובדים אלו רק חלק מהאופציות העומדות לרשותכם וכל אחד יכול לבחור את הסיבה- אנחנו נעזור לכם לבחור את האולם המתאים.

לעיתים שאנחנו מוציאים את העובדים שלנו מהסביבה הטבעית שלהם אנחנו מרווחים שני דברים: הדבר הראשון הוא רמת ריכוז גבוהה ומחויבות לכללי משמעת מחייבים יותר והדבר השני הוא תחושה מצד העובדים שמשקיעים בהם ורוצים עבורם את רק הטוב ביותר. מקום לכנסים בשרון צריך להיות מפואר ויוקרתי מצד אחד ומזמין ואינטימי מהצד השני, אצלנו במתחם סולי סולה תוכלו למצוא בדיוק את השילוב הנהדר הזה שגם יציג את האירוע שלכם באור חיובי ומרשים וגם ירגיש כמו אירוע אינטימי ומשפחתי.

מקום לכנסים באזור השרון – אירוע עצום או אירוע אינטימי?

כנסים, אירועים עסקיים, אירועים חברתיים, אירועים שיווקיים וכו’ יכולים להיערך בשני אופנים: הם יכולים להיות גדולים ומפוארים והם גם יכולים לנחול הצלחה כבירה אם יהיו אינטימיים ומצומצמים. במתחם סולי סולה הבחירה בידיים שלכם- אנו מציעים לכם אולמות גדולים המכילים 250 איש ובסידורי ישיבה שונים וגם אולמות כנסים קטנים יותר של עד 100 איש.

גם צורת הישיבה חשובה מאוד באירועים האלו, בזמן שיש כאלו שמעדיפים שולחנות אוכל כמו שאנו מכירים מאירועים משפחתיים, אחרים מעדיפים ישיבה בשורות כמו בסרט שהפנים של כולם כלפי במה או דוכן נאומים. לא פשוט למצוא מקום לכנסים בשרון, עכשיו יש לכם דאגה אחת פחות.

חגיגה בלב הטבע

הייחוד של מתחם סולי סולה הוא לא רק האופציות הרחבות שעומדות בפניכם כאשר אתם מחפשים את המקום המושלם אלא גם המתחם עצמו שמצוי בליבו של אזור טבע ירוק ופורח וגם המיקום הגיאוגרפי שלמעשה קרוב להכל הוא יתרון משמעותי. אזור השרון קרוב מאוד גם לתושבי המרכז שבינינו, גם לאלו שקרובים יותר לצפון וגם עבור הדרומיים שלא צריכים לנסוע שעות כדי להגיע למקום האירוע.

האולמות של סולי סולה משדרים טבע וירוק שיוצרים אווירה מרגיעה, נינוחה ונעימה. באירועים עסקיים או חברתיים ישנה חשיבות רבה לאווירה הטובה, במתחם סולי סולה בביתן אהרון תקבלו את האווירה המושלמת בשילוב כמובן אירוע מדהים שמופק בצורה מושלמת. חמישה אולמות לבחירתכם מצויים במתחם, כל מה שעליכם לעשות הוא לתכנן את האירוע ולבחור את המיקום המושלם עבורכם. העובדים או האורחים החשובים שלכם לא יפסיקו להודות לכם ואתם תרוויחו אירוע שיעלה על הציפיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מתקן ריחוף טרזן
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן