מסיבת הפתעה בשטח – בקלות ופשטות

אם יש דבר יותר חגיגי ומשמח מיום הולדת הוא אירוע יום הולדת הנחגג במסיבת הפתעה. מסיבות הפתעה מעניקות לחוגג יום ההולדת את כל מה שהוא יכול לבקש: את מיטב הקרובים לו באירוע אחד בליווי אפקט הפתעה מרגש. לאחר שהוחלט על קיומה של מסיבת הפתעה, עולה שאלת הלוקיישן בו תערך החגיגה, והרצון להפתיע – נוגע גם במיקומה של החגיגה.

כיום מתקיימות מסיבות הפתעה בשטח בעקבות שתי סיבות: הסבירות כי החוגג יגלה את ההפתעה נמוך, ובנוסף, מדובר על אווירה משוחררת המנותקת מהשגרה ומקדשת את אפקט החגיגיות והשמחה. על מנת לקיים מסיבת הפתעה בשטח כדאי להעניק לקהל המשתתפים מפת הגעה, לחלק בין כל האורחים את המזון והשתייה וכמובן לקשט ולאבזר את השטח עם אביזרים למסיבות.

מפת הגעה

מאחר ומדובר בשטח, המון פעמים יהיה צורך להסביר לאורחים איך מגיעים. כמארגני מסיבת ההפתעה לבטח תתעסקו עם הגעת האורחים בהמון דברים אחרים, כך שניתן לחזות כי לא יהיה לכם זמן להסביר טלפונית לאורחים היכן להגיע. מומלץ להכין מפת הגעה צבעונית ונחמדה, אשר תסביר לאורחים איך להגיע בקלות ובפשטות.

גם אם מדובר בשטח שאינו מוגדר כפארק ציבורי, וגם אם מדובר בפארקים הגדולים והמסודרים, לעתים קשה להתמצות בהם ועל כן חשוב להכין את מפת ההגעה. מעבר לפונקציונאליות שבה, מפה שכזו יכולה לתרום גם למימד ההתרגשות והליכוד סביב מסיבת ההפתעה של הקרובים אליכם.

נערכים עם ציוד מראש

כאשר עורכים אירועים שונים במתחמים מסודרים או בבתים הפרטיים, לא תמיד ישנו צורך בהערכות מאסיבית מראש. בעת שעורכים את האירוע במתחם אירועים הרי שיורד מכם נטל האירוח בכל הקשור לפתרונות שתייה ומזון, אך בעת שמדובר על אירוע מסיבת הפתעה בשטח, עליכם להערך מבעוד מועד על מנת להבטיח אירוע על הצד הטוב ביותר.

אם כן, חשוב לדאוג מראש לפתרונות מזון ושתייה – מהסיבה הפשוטה שלעתים המרחק בין השטח בו תחגגו ובין חנויות מזון קרובות יהיה רחוק למדי. מאחר ומדובר במסיבת הפתעה אשר עתידים להגיע אליה חוגגים נוספים, מומלץ לחלק את הנטל בין האורחים וכך להשתתף במשימת האירוח. דבר חשוב לא פחות, הוא לזכור כי החגיגה נערכת בחוץ, כך שכדאי לארח במזון אשר עמיד בטמפרטורות שאינן תלויות במקרר או מקפיא.

אביזרים חגיגיים

מסיבת הפתעה היא מסיבה חגיגית, משמחת וצבעונית. על מנת להפוך את האירוע למשמח עוד יותר ממה שהוא, כדאי להסתייע באביזרים למסיבות אשר ממנפים בקלות כל אירוע. חלק מהכייף במסיבת ההפתעה הוא להריע, לשרוק ולצהול עם קבלת החוגג, וכך לבשר על נוכחותכם ועל פתיחת המסיבה הגדולה.

אביזרים שכאלו תוכלו למצוא בשפע. אביזרים למסיבות הפכו להיות אביזר חובה ואירוע בלעדיהם מרגיש בחסר. אילו אביזרים למסיבות תוכלו למצוא? כובעים, משרוקיות, שרשראות הוואי, משקפיים, פיאות צבעוניות ואפילו תחפושות. אביזרים שכאלו תורמים לאווירת החגיגיות והמסיבה, ובעת שמדובר על מסיבת הפתעה – הרי שהם בגדר חובה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שותים בירות
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן