מזכרות ומתנות כמוצרי פרסום בימי גיבוש לחברות

חברות, ארגונים ומקומות עבודה רבים מקדישים לפחות יום או ערב אחד בשנה כדי לארגן עבור העובדים יום גיבוש. ליום זה ישנה חשיבות גבוהה מאד לקשר שיש בין העובדים לבין מקום העבודה, פעילויות הגיבוש ידועות בכך שהן גורמות לעובדים להיקשר למקום העבודה, להרגיש שייכים, מקובלים ומוערכים ואין ספק שבזכות תחושות חיוביות אלה העובדים מגיעים לעבודה בכיף ובהנאה גדולים יותר וגם נותנים יותר מעצמם כדי לקדם את העבודה ואת המטרה של הארגון כולו.

מלבד יום הגיבוש עצמו והפעילות שתהיה בו העובדים גם יודעים שהם יקבלו מזכרת או מתנה כלשהי מיום זה שמבחינת מקום העבודה היא אולי מוצר פרסום אך מבחינת העובדים ברוב המקרים יהיה מדובר על מוצר שימושי ויעיל שהם ייהנו לעשות בו שימוש על בסיס קבוע ויומיומי ובכך בעצם לא יצטרכו לקנות כזה מכספם. ישנם מוצרים רבים שיכולים להוות מזכרות ומתנות לחלוקה בימי גיבוש ויהוו גם מוצרי פרסום ומתנות עבור החברה עצמהותמיד ישנם חידושים בתחום זה ורעיונות חדשים למתנות שתחולקנה לעובדים.

מזכרות ומתנות כמוצרי פרסום

כאשר מדובר בטיול בטבע, יהיה טריוויאלי מאד לחלק לעובדים חולצות או כובעים. מצד אחד – מדובר במתנה שיש בה צורך מידי כדי להגן על העובד מפני השמש. לאחר מכן ישמור העובד את הכובע ויעשה בו שימוש גם בטיולים עתידיים שלו עם בני משפחתו והוא אפילו ישמח שיהיה לו כובע באופן קבוע ברכב למקרה שיצטרך פתאום באמצע היום. מתנות נוספות שתישארנה כמזכרות בידי העובדים הן מגבות, תיקים, מנשא ממותג לבקבוק מים, אביזרי לבוש שונים ומוצרים המתאימים לים או לבריכה.

תחום נוסף של מתנות שגם הוא נחשב לנפוץ מאד הוא מתנות המיועדות לשימוש במטבח – סירים, מחבתות, אביזרים או גאדג’טים שונים, ספרי בישול, קערות או אפילו ספלים וכלי אוכל הנושאים את מיתוג החברה. גם כאן מדובר בעסקה רווחית עבור כל הצדדים – העובדים ובני משפחותיהם שיוכלו לעשות שימוש יומיומי במוצרים שקיבלו והחברה שהשאירה מוצר פרסום אצל העובד בבית, מוצר שיוכלו לראות אותו ולעשות בו שימוש גם אנשים שאינם קשורים לעובד ולבני משפחתו.

התחום של מתנות כמוצרי פרסום תופס תאוצה וכל הזמן מתחדש. עם הזמן ישנם רעיונות חדשים ומתאימים יותר למתנות לסוגים שונים של עובדים או אנשים כך שבכל מקרה מדובר במצב שבו כולם שמחים וכולם מרווחים – העובד, בני המשפחה שלו והחברה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

צפנים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן