מה העלות של קייטרינג לימי הולדת?

חוגגים יום הולדת? מארגנים מסיבת הפתעה לחוגגי יום ההולדת? זה הזמן לדעת הכול של שירותי קייטרינג לימי הולדת.

ימי הולדת בכל גיל הם ללא ספק סיבה מצוינת למסיבה, כאשר את מסיבת יום ההולדת ניתן לקיים בהתאמה מלאה לגיל החוגג ולגילאים של משתתפי האירוע – מסיבה. אם גם אתם עומדים לחגוג יום הולדת עגול או במידה ואתם מתארגנים על מסיבת הפתעה לבן/בת משפחה או בן/בת הזוג, זה הזמן לדעת מה העלות של קייטרינג לימי הולדת.

שירותי קייטרינג לימי הולדת – מה חשוב לדעת?

לפני שנעסוק בשאלה מה העלות של קייטרינג לימי הולדת, נספר לכם ששירותי קייטרינג למסיבות ימי הולדת הם שירותי קייטרינג היכולים להתאים לכל סוג של מסיבת יום הולדת, החל ממסיבות יום הולדת מושקעות למספר גדול של משתתפים, דרך מסיבות יום הולדת בהשתתפות בני ובני המשפחה המצומצמת ועד לחגיגות יום הולדת לאחד/אחת מהעמיתים לעבודה.

שירותי הקייטרינג המיועדים למסיבות ימי הולדת יכולים להיות מבוססים על תפריט חלבי או בשרי בהתאם לסוג ואופי המסיבה אותה אתם מתכננים, כאשר הקייטרינג הבשרי למסיבות ימי הולדת מבוסס על תפריט על האש המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של מנות בשר עסיסיות ואילו שירותי הקייטרינג החלבי מבוסס על תפריט כריכים, פלטת גבינות, פלטת ירקות ועוד. בשני סוגי התפריטים, תוכלו ליהנות גם מתפריט קינוחים (פרווה או חלבי), ומתפריט שתייה כולל משקאות אלכוהוליים במידת הצורך.

על האש

אם כך, מהי העלות של שירותי הקייטרינג?

בכל הנוגע לשאלה מה העלות של קייטרינג לימי הולדת התשובה נקבעת בהתאם למספר משתנים כגון: מספר המשתתפים ביום ההולדת, סוג התפריט המועדף עליכם, אופן הגשת מנות התפריט במהלך מסיבת יום ההולדת, המקום בו אתם עומדים לקיים את מסיבת יום ההולדת, כאשר עלויות השירות למסיבות ימי הולדת הנערכות במקומות בשטח פתוח גבוהות מהעלויות הנלוות לשירותי קייטרינג למסיבות יום הולדת המתקיימות במבנים מקורים, וזאת לנוכח עלויות תפעול כאלו ואחרות הנלוות לשירות.

מחפשים אחר שירותי קייטרינג למסיבות יום הולדת במסגרת אירועי שטח או במסגרת מסיבות במבנים מקורים? אצלנו בחברת אתגרים תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והסעדה למסיבות ימי הולדת באווירה מיוחדת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן