לצאת מהשגרה השוחקת בעזרת ימי גיבוש לעובדים

העומס בעבודה גובר, השגרה שוחקת ואפשר כבר להרגיש את המתח באוויר, זה הזמן לומר לעובדים תודה ולהכין אותם לקראת יום גיבוש לא שגרתי. ימי גיבוש לעובדים הם הזדמנות להביע הוקרה על מסירותם ועבודתם, לחזק את הזיקה למקום העבודה ולחזק את שיתוף הפעולה בין העובדים במחלקות השונות.

ימי גיבוש לעובדים בשטח

יציאה אל השטח מתקבלת בברכה גם בקרב אותן עובדות אשר מגיעות כל יום אל המשרד בנעלי עקב גבוהות ותסרוקת מוקפדת. האוויר הצח, שמיים מלאים בכוכבים, אור השמש השוקעת, ציוץ הציפורים וכל אותם מראות טבעיים אשר מתפספסים בכל יום במהלך העבודה במשרד, את כל אלו כדאי לשלב ביום הגיבוש. יום גיבוש לעובדים בשטח מתאימים לנשים, גברים, צעירים, מבוגרים, דתיים וחילוניים. במידת הצורך ניתן לתאם מספר סגנונות של פעילות, כאשר חלק מהקבוצה תבחר בפעילות שטח אתגרית ואחרים בפעילויות סולידיות יותר.

בין הפעילויות המומלצות לימי גיבוש אפשר למצוא טיולי ג’יפים, רכיבת סוסים, רכיבת אופניים, פעילויות חברתיות תוך משחקי חשיבה, משחקים בסגנון המרוץ למיליון ועוד. ימי גיבוש לעובדים מופקים על ידי חברות המציעות חבילת הפעלות לעובדים, צוות ההפעלה יביא עמו אל השטח את כל הדרוש להפעלת יום הגיבוש. יחד עם הפעילויות ניתן לשלב מתקני ספורט, מתקנים מתנפחים, משחקי ענק, משחקי חשיבה, פינות יצירה, סדנאות בישול ועוד.

רשימת הכנות חשובות לקראת יום הגיבוש

א. הצטיידו תמיד בערכת עזרה ראשונה תקנית, ימי גיבוש לעובדים בחיק הטבע דורשים גם קרם לטיפול בעקיצות חרקים.

ב. מכלי מים קרים אוו כמה שישיות מים מינרליים כדאי לצרף אל הקבוצה בכל יציאה מהמשרד.

ג. הקפידו לברר בשלבים מוקדמים האם תפריט האוכל עונה לצרכים של עובדים דתיים, מסורתיים, צמחוניים או טבעונים.

ד. הסדירות את דרכי התחבורה למקום, הסעה מרוכזת מומלצת, אם אפשרתם גם הגעה עצמית יש לדאוג למקומות חנייה.

ה. יש לסייר במקום בצורה יסודית טרם בחירתו לאירוח האירוע, יש לבחון את התאורה במקום, את מזג האוויר, נוכחות של חרקים או חיות משוטטות ושאר פרטים.

ו. אל תשכחו להפתיע את העובדים שלכם עם פינוקים מתוקים כמו ארטיקים, אטרקציות צילום ותיעוד כל אותם רגעים מצחיקים וקסומים. התמונות מעניקות ערך מוסף לעובדים.

ימי גיבוש לעובדים מופקים מתוך מטרה לשבור את השגרה המשעממת, ליהנות יחדיו ולהכיר זה את זה מחוץ לסביבת העבודה הפורמלית. הדאגה לכל אותם פרטים קטנים בהפקת יום הגיבוש היא אשר תהפוך אותו מוצלח, כדאי להיות מוכנים גם לתרחישים לא צפויים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן