ימי גיבוש מקוריים

במהלך השנה עובדי החברה שלכם נרתמים ועובדים קשה להצלחת העסק אשר בסופו של יום, זו ההצלחה שלכם. פעם בשנה כדאי שתעצרו ותוקירו להם תודה על כך, ימי גיבוש מקוריים הם פתרון מצוין לשבירת שגרת העבודה היום-יומית אשר תשביע את רצון העובדים ותגביר אצלם את המוטיבציה.

יום של כיף לעובדים ולכם

ימי גיבוש מקוריים הפכו לאחד הפתרונות בשימור העובדים והרבה ארגונים אימצו את הימים הללו למסורת שנתית כאשר פעם בשנה יוצאים כל העובדים כולם ליום של כיף והנאה. מלבד העלאת המורל והמוטיבציה, יש בימים אלו הזדמנות ליצירת קשרים ולחיזוק הקשרים הקיימים בין העובדים בינם לבין עצמם ובינם לבין החברה.

יש מבחר של מקומות שמציעים ומארגנים ימי גיבוש מקוריים ואתם רק צריכים לחשוב מה יהיה הכי מתאים לאופי של מקום העבודה ולסגנון העובדים, למשל: סגנון של אקסטרים או סגנון רגוע יותר, סדנה משותפת כלשהי, פעילות המשלבת בתוכה התנדבות ועוד. לפניכם מספר רעיונות לפעילויות גיבוש שונות:

סדנאות גיבוש – ערב גיבוש אשר בשיאו מועברת סדנה כלשהי אשר מלכדת ומגבשת את כל העובדים יחד. יש מגוון סדנאות לגיבוש העובדים שאפשר להתאים לכל סוגי הקהל. סדנאות לנפש המהוות חוויית יצירה ושפע של פעילויות מרתקות. מדריכי הסדנה יילמדו את העובדים תחום מסוים.

יום גיבוש המרוץ למיליון – יום מלא באקשן אשר בו העובדים מוזנקים ממקום העבודה כאשר הם מחולקים לצוותים ובאמצעות מעטפות רמזים הם עוברים בין נקודה לנקודה, מבצעים משימות אתגר בתחנות שונות עד לנקודה הסופית שבה אפשר לקבוע ארוחה משותפת לכלל העובדים. יום חווייתי ומגבש המשלב אטרקציה מרתקת ומלאה בהנאה ואדרנלין.

ימי גיבוש בים

מסיבת עובדים – האפשרות הכי בנאלית אבל גם הכי משחררת ומשמחת. מסיבת ריקודים בשילוב אלכוהול איכותי ומצב-רוח מרומם יעשו טוב לעובדים שלכם ויעניקו להם כמה שעות של הנאה והפוגה מחיי היומיום. אפשר לשלב בערב כזה מופע סטנד-אפ של אחד מהאומנים המובילים והרי לכם ערב גיבוש שעוד ידובר עליו רבות במשרדי החברה.

מעוניינים לערוך ימי גיבוש מקוריים? רוצים להכניס כיף ושמחה לעובדים שלכם? אל תשברו את הראש השאירו כאן את הפרטים ונתאם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן