ימי גיבוש חווייתיים ביקבים

ימי גיבוש הם ימים חווייתים המיועדים לוועדים או למחלקות של עובדים אשר מוציאים אותם מאווירת היום יום של העבודה. ימי הגיבוש הם ימים חווייתים, האווירה שלהם משוחררת והתוצאה שלהם היא לרוב עבודה טובה יותר של הצוות. חברות רבות מצאו כי כאשר מוציאים את הצוותים מחוץ לכותלי העבודה, נותנים להם הפעלות, הרצאות או עושים עבורם טיול ומכניסים תוכן של גיבוש, התוצאה היא טובה יותר לאחר החזרה. העובדים מרגישים נינוחים יותר לאחר חווית הגיבוש וישנן לא מעט חברות אשר אימצו את הימים הללו והן מקפידות לבצע אותם לכל צוות אחת לתקופה. ישנן דרכים שונות לבצע ימי גיבוש וישנם מספר כללים אשר יכולים להפוך אותם לטובים יותר:

  •  יציאה מחוץ לכותלי העבודה
    תוכן מגבש
    שילוב של כיף
    השקעה בעובדים

מחוץ לכותלי העבודה

אין כל ספק שכדי ליצור יום גיבוש איכותי בעל תוצאות טובות ולהגיע לצוות שרוצה ויש לו נכונות לעבוד טוב יותר יחד, יש לצאת מכותלי מסגרת העבודה. המשרד או מקום העבודה יכול להיות מקום לחוץ ולעתים אפילו קצת מאוס. היציאה החוצה היא זו שיוצרת דבר ראשון את המגע היום יומי ומובילה לקרבה בין האנשים השונים שעובדים יחדיו. עובדים רבים מעידים כי יציאה לסיורים כמו למשל סיור ביקב או סיור בטבע, משנה לתקופה ארוכה מאד את האווירה המשרדית המשותפת לטובה.

תוכן מגבש

על מנת ליצור יום גיבוש לעובדים ולצאת עם צוות שעובד טוב יותר יחד, חשוב לא רק להוציא אוו מחוץ לכותלי המשרד, אלא גם לכוון אותו ליצור פעילות משותפת או להעניק לו חוויה עליה יוכלו לדבר לאורך זמן. אם יום הגיבוש משלב ביקור ביקב, אפשר להציע לעובדים לעשות טעימות של יינות, לעשות להם סיור בעקבות היין, או להזמין אותם למפגש אליו ייכנס תוכן. ישנן אפשרויות רבות לתכנים אשר מובילים לגיבוש כמו למשל הרצאות פעילות, מפגש עם אמן או פעילויות מגבשות ייעודיות אשר מועברות על ידי איש מקצוע ודורשות שיתוף פעולה בין העובדים.

להכניס כיף

העובדים מכירים לרוב זה את זו דרך העבודה. הם מכירים אחד את השני בעתות של לחץ, כשהם תלויים זה בזה או כשאינם מסכימים לדברים שונים. על מנת ליצור גיבוש יש ליצור מכנה משותף של שיתוף פעולה והנאה. לכן, חשוב מאד להכניס ליום הגיבוש כיף ולהשאיר לעובדים זיכרון מתוק כך שיוכלו לצחוק יחדיו ולזכור לאורך זמן כמה נהנו זה בחברת זה.

השקעה בעובדים

כל חברה כבר יודעת כי המשאב החשוב ביותר שלה הוא העובדים ולכן חשוב לה להעריך אותם. אחת הדרכים להראות לעובדים כי הם מוערכים היא להוציא אותם ליום גיבוש מהנה ולהשקיע בחוויה. כמובן, יום גיבוש אשר מתקיים ביקב יכול להיות יום גיבוש מושלם בו יוצע לעובדים גם יין, כיבוד מפנק והם יוכלו ליהנות מאווירת המקום ולעבור גם פעילות מגבשת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לחיים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן