ימי גיבוש בבתי מלון

איך הופכים יום גיבוש ליום כיף?  יוצאים לפעילות מהנה בחוץ, שמתאימה וטובה לא רק לחובבי אתגרים, ומקיימים את הפעילות המהווה ערך מוסף ליום הכיף בבית מלון, שבו מוצעים תנאים מיטביים לקיומן של פעילויות העשרה והעצמה. בכך משלבים שתי תועלות: מאפשרים לעובדים או לצוות ליהנת מהמועיל והמהנה גם יחד.

בתי מלון שמציעים אולמות לכנסים מצוידים במכשור הנדרש להרצאות, למצגות, לכל פעילות שמתחייב או נדרש בה שימוש במסך, במחשב, ציוד ואביזרים נלווים. השהייה תחת קורת גג אחת, במתחם שמציע ארוחות, לינה, טיפולי ספא, מכון כושר ובסביבתו יש אטרקציות שהן אכן אטרקטיביות מהווה בסיס יציאה לפעילויות וגם מתחם המאפשר פעילויות רבות ומגוונות בתוכו.

שתי ציפורים במעוף אחד- כיף וגיבוש

הערך המוסף של קיום ימי גיבוש בבתי מלון הוא במיצוי ההיצע שלהם לכל מספר של אנשים. ניתן לשכור אולם בבית מלון לשעות אחדות אבל ניתן ואף מומלץ לנצל את הפוטנציאל הגלום בו גם לארוחות וללינה. בכל מתכונת שתיבחר- בית מלון מהווה אכסניה אידיאלית לניצול מרבי ומיטבי של הזמן לכיף ולגיבוש. האווירה הנעימה, הנוחות והפינוקים שהמלון מציע, מאפשר ומזמן הופכת אותו ליעד טבעי ומועדף לקיום יום גיבוש.

אף שיש יתרונות לקיום סדנת גיבוש בחיק הטבע- יש  גם לא פחות יתרונות לקיומה בבית מלון, בעיקר בימי החורף, שבהם מארגני היום משוחררים מהתלות במזג האוויר ויכולים לתכנן את היום הזה ללא חשש שמזג אוויר קיצוני לא יאפשר את קיומו.

חובבי אתגרים

כאשר עורכים יום גיבוש אתגרי, שמשולבות בו פעילויות אתגריות בשטח, אין כמו לסיים אותו במפגש מסכם בבית מלון, עם ארוחה טובה ופינוק מהנה ומרגיע כגון עיסוי גוף משחרר שרירים תפוסים. סיכום היום בתוך מתחם המלון, בניתוק מרעשי רקע שונים ומהסחות דעת בלתי נמנעות כששוהים בחוץ מאפשר להפיק ולמצות מיום זה את התועלת שמצופה ממנו. כשמתכנסים באולם בבית מלון ניתן לקיים רב-שיח בין המשתתפים ולאפשר לכל אחד להביע את דעתו ולזכות להקשבה.

תכנון מבעוד מועד הוא תמיד תנאי הכרחי להצלחה. בחירת מלון ייעודי במקום שיש בו יתרונות יחסיים העשויים לשרת את מארגניו של יום הגיבוש ואת המשתתפים בו הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתו. אף שבית מלון מציע סל שירותים מגוון, אין הכרח להשתמש ולנצל את כולו; ניתן לבחור את השירותים המתאימים למטרת שכירתם והשימוש בהם, כגון אולם כנסים, שתייה וכיבוד קל או, לחלופין, ארוחה מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אנשים שותים בירי
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן