יום כיף למנהלים

שיתוף הפעולה בין כל המנהלים הוא נושא אקוטי בכל חברה, זו הסיבה שההנהלות של חברות רבות מתאמות מידי פעם יום גיבוש למנהלים, כדי להעמיק את הקשר ואת שיתוף הפעולה ביומיום בין המחלקות השונות בחברה.

יום גיבוש למנהלים

המטרה של יום גיבוש למנהלים היא להביע את ההערכה הגדולה של ההנהלה של החברה למנהלים על העבודה הסיזיפית והקשה שהם עושים ביום יום. אף על פי שהם מקבלים בדרך כלל משכורות נאות תמיד כיף לקבל טפיחה על השכם ולהעניק להם יום כיף למנהלים כדי שיפנימו עד כמה העבודה שלהם חשובה ועד כמה ההנהלה מעוניינת להעצים זאת.

הדרך המיטבית לתיאום יום גיבוש למנהלים הוא באמצעות חברת הפקות שהיא בעלת ניסיון רב ונציגיה מתאמים סוגים שונים של ימי גיבוש בכל רחבי הארץ. חברת ההפקות מציעה להנהלת החברה כמה וכמה אופציות של מקומות שבהם יבקרו עם העובדים, מיקומים שבהם ישחקו משחקים, יגיעו למופעים ומפעילויות נוספות שבזכותן העובדים יזכרו עוד זמן רב את יום הגיבוש המיוחד הזה.

פעילות אתגרית בצפון

חלק מהפעילויות הן פעולות של ספורט אתגרי שמתאימות בעיקר לצעירים שבחבורה, אך לא רק. יש כמה מקומות ייעודיים לכך בצפון שאפשר לבצע בהם הן סנפלינג מצוקים וגם טיפוס לפסגת ההרים. הפעילויות הללו נערכות בצורה מאובטחת ומפוקחת על פי הכללים והעובדים נהנים מאוד מהעובדה שהם מצליחים להגיע לפסגה, או לחלופין יורדים מהפסגה אל הקרקע וזו הרגשה נפלאה לגעת בקרקע היציבה.

משחקי חברה

הדרך האופטימלית ליצור את שיתופי הפעולה הללו היא באמצעות משחקים בסגנון של המרוץ למיליון או מצא את המטמון, שבהם נערכת ביער תחרות בין שתי קבוצות של מנהלים. כל קבוצה מקבלת משימות שונות שקשורות לשאלות טריוויה, לחידות מתוחכמות, לפעולות יצירתיות וגם למשימות של ניווט.

מי שמצליח לענות במהירות על כל השאלות באופן הנכון ומחפש את הדרך ליעד מגיע אליה ראשון זו שמחה גדולה עבור הקבוצה הזאת שגילתה בקיאות רבה, אינטליגנציה גבוהה וזכרו נפלא כיצד לנווט. לאורך התחרות אין ספק שהם יכירו הרבה יותר טוב את האישיות של כל אחד מחברי הקבוצה והתקווה היא שהקשר הזה יימשך גם לאחר יום גיבוש למנהלים.

אם גם אתם מעוניינים לתאם עבור העובדים שלכם יום כיף למנהלים שהם ייהנו בו מתחילתו ועד סופו, השאירו כאן את הפרטים שלכם, נציג שלנו ישוחח אתכם בקרוב ויעניק לכם את מלוא ההכוונה הנחוצה.

לקבלת הצעת מחיר
תן לנו לייק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן