יום גיבוש לתלמידים

התלמידים אשר מגיעים כל יום ללימודים בבתי הספר זקוקים לשינוי ולריענון מדי פעם ולכן יום גיבוש לתלמידים הוא אופציה מצוינת, להוציא אותם לחיק הטבע כדי שייהנו מהאוויר הצח ומשלל אופציות של טיולים ושל משחקים מאתגרים.

תכנון של יום טיול

קיימות אפשרויות רבות של תוכניות עבור יום גיבוש לתלמידים ולכן המתכננים בוחנים את המיקומים שבהם ביקרו התלמידים בימי טיול קודמים ובוחרים עבורם מקומת שונים לחלוטין.

משחק אתגרי לתלמידים

המטרה של יום גיבוש לתלמידים היא שהילדים יכירו היטב זה את זה וזאת תוך שיתוף פעולה שקיים בעת שמקבצים כמה מהם לקבוצה וכך נוצרת תחרת בין הקבוצות. משחקים ביער משחק בסגנון של המרוץ למיליון או חפש את המטמון. כל קבוצה מקבלת מטלה ובכוחות משותפים התלמידים מנסים להגיע לפתרון שיקדם אותם צעד אחר צעד לניצחון הרצוי.

עבודת הצוות היא המהות של יום גיבוש לתלמידים ובדרך זו הם מבינים מי מחברי הקבוצה הוא אדם חברותי, למי יש הרבה ידע, מיהו התלמיד שמסייע לאחרים ומי אלו שאינם מתאמצים. בסופו של התהליך ושל הניווטים אחת הקבוצות מגיעה לנקודת המפגש וכך היא זוכה בפרס המובטח.

קולינריה בטיול

אחד הנושאים החשובים במסגרת יום גיבוש לתלמידים, הוא לדאוג להם לפאן הקולינרי. בהתאם לתוכנית המסלול שנקבעת מראש, הם מגיעים למיקום שבו ממתינה להם ארוחת בוקר עשירה הכוללת מאפים, גבינות, ירקות ועוד. גם בארוחת הצהרים הם נהנים מארוחה מצוינת במסעדה איכותית, להנאתם של כל התלמידים.

טיולים בטבע

יש ימים שבהם התלמידים יוצאים לטיול רגלי באחד הנחלים בצפון, נהנים מרפטינג או משיט על אבובים. אפשר לצאת לטיול ג'יפים ברמת הגולן או באזורים אחרים בצפון, או ליהנות מאופציה של טיול קסום בספינה גדולה באגם הכנרת מחוף לחוף וכך להפנים את גודלה העצום של הימה, כאשר שטים בה.

אם אתם מעוניינים לארגן יום שהילדים לא ישכחו לאורך חודשים רבים, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח להפיק עבורכם יום מלא בריגושים ובאתגרים, במקומות מסקרנים ברחבי ישראל, להנאתם המלאה של כל התלמידים והמורים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן