יום גיבוש לצוות קטן

אם אתם חברה קטנה המעסיקה כמות מצומצמת של עובדים וכעת אתם מעוניינים להוציא את העובדים לאותו יום גיבוש מיוחד שיאתגר אותם, יחבר ביניהם וכזה שיעלה את המורל של כולם, חשוב לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום תכנון יום גיבוש לצוות קטן. 

יום גיבוש – נוסחה להצלחה

כל חברה מודעת לכך שהנוסחה להצלחה תמיד תערב תקשורת ושיתוף פעולה בין אנשי הצוות אשר עובדים בה ולכן החשיבות של הוצאת צוות העובדים ליום גיבוש היא כה משמעותית. יום גיבוש מאגד יתרונות רבים, ביניהם יציאה מאותה שגרה עמוסה, מעייפת ושוחקת של מקום עבודה. יצירת אינטראקציה רעננה ושונה בין עובדי החברה, שיתוף פעולה וחיזוק של צוות העובדים הקיים בעת ביצוע משימות שונות. הקירבה ושיתוף הפעולה בין העובדים באותו יום גיבוש לצוות קטן תבוא לידי ביטוי במוטיבציה גבוהה יותר של העובדים ובשיתוף פעולה משמעותי וחיובי בתהליכים שונים במקום העבודה.

חברה קטנה צוות קטן – התאמת יום הגיבוש

יום גיבוש לחברה קטנה בה עובד צוות קטן שונה לחלוטין מיום גיבוש אותו מתכננים עבור ארגונים וחברות גדולות. מסיבה זאת רבים פונים אל חברות שעיקר המומחיות שלהן היא ארגון ימי גיבוש וכיף לצוות קטנים וגדולים. אותה חברה אליה תפנו תבקש מכם את הפרטים הבאים:

  • תקציב – נציג החברה יבקש לדעת מהו התקציב אותו החברה שלכם מייעדת לארגון ויישום יום גיבוש לצוות קטן.

  • מטרות יום הגיבוש – תצטרכו להסביר לנציג החברה מהי המטרה העיקרית של ההחלטה להוציא את הצוות ליום גיבוש. האם המטרה העיקרית היא גיבוש של עובדי החברה, יום כיף על מנת לרענן את האווירה מהשחיקה בעבודה, לבחינת שיתוף הפעולה בין העובדים וכן הלאה.

  • מועד – התאריך הרצוי ליום הגיבוש. חשוב לדעת שהפעילות במסגרת יום הגיבוש תושפע רבות מעונת השנה. באם מדובר על תקופת החורף, קרוב לוודאי שהפעילות תיערך בשטחים פנימיים ואם בתקופת האביב והקיץ, קרוב לוודאי שניתן יהיה לשלב פעילות חוץ מהנה, כמו למשל יום גיבוש לצוות קטן בים או במי הבריכה. יום גיבוש שעיקרו טיול ופיקניק, סיורים בשווקי העיר, סיורי סגווי בטיילת, משחקים חווייתיים כמו 'חפש את המטמון' ועוד.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים בארגון יום גיבוש שיתאים באופן מדויק למטרת החברה שלכם ולצוות הקטן והאיכותי של החברה שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברה שמומחית בתחום ארגון ימי גיבוש לעובדים.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן