יום גיבוש לעובדים בירושלים

לאור חשיבותו הרבה של יום גיבוש, הנהלת החברה מתאמת מעת לעת יום כיף שבו יוצאים כולם מהמשרד ונהנים מהשינוי בשגרה. כדי לגוון את הימים הללו, בכל פעם נבחר יעד אחר ופעילויות שונות.

נסיעה לירושלים

יש המון מקומות יפים בישראל, אך אחד המקומות שתמיד אוהבים להגיע אליו הוא ירושלים. כבר בדרך אל יום גיבוש לעובדים בירושלים, העובדים מרגישים את האוויר הצלול ואת הקסם ששמו ירושלים.

מהלך הטיול לעיר הקודש

אוטובוס ממוזג ומודרני אוסף את כל העובדים בנקודות האיסוף שנקבעו מראש והם נוסעים לכוון ירושלים, בדרך כלל הם עוצרים לארוחת בוקר ייחודית באחד הישובים הפסטורליים בהרי ירושלים וכך הם יושבים על המרפסת הגדולה ונהנים הן מארוחה מיוצא דופן והן מהנוף היפהפה אשר קשה להתנתק ממנו.

הנקודה הראשונה במסלול של יום גיבוש לעובדים בירושלים היא אחד היקבים ביישובים בהרי ירושלים. העובדים ייהנו מסיור מרתק ביקב. כך הם מבינים את הדרך של זני הענבים השונים מהגפנים אל כוס היין שלנו. לאחר שהם נהנים מההליכה במפעל ומהניחוחות הנעימים, הם ייהנו גם ללגום כוס יין איכותי ויוכלו גם לקנות בקבוקים הביתה.

טיול בכלי תחבורה יוצא דופן

ירושלים היא עיר צפופה מאד ולכן הדרך המיטבית להכיר אותה היא באמצעות סאגווי. העובדים מגיעים לטיילת ארמון הנציב ושם הם מקבלים הדרכה כיצד לנהוג בכלי תחבורה זה. כל אחד מהם חובש קסדה כדי לשמור על הבטיחות ויוצא בעקבות המדריך לסיור בטיילת ארמון הנציב, בסמטאות וברחובות הסמוכים. מדובר במסע מרתק והעובדים מתחברים לאווירה המיוחדת ולנוף המרהיב של העיר.

שוק מחניודה

גולת הכותרת של יום גיבוש לעובדים בירושלים הוא המסלול הקולינרי של הטעימות בשוק מחניודה. העובדים מתמוגגים מהמטעמים שמוגשים להם בכל אחד מהדוכנים בשוק הצבעוני. לאחר שהם טעמו את מאכלי כל העדות והריחו את כל הריחות הנפלאים, הם מוזמנים למסעדה איכותית ובה הם אוכלים ארוחת צהרים משובחת שהם לא ישכחו עוד זמן רב.

אם גם אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם חוויה ייחודית, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח להפיק עבורכם יום גיבוש.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן