יום גיבוש למורים

המורים עובדים קשה מאד לאורך כל השנה ולכן האופציה של יציאה ליום כיף כולם יחד, היא אפשרות נהדרת להכיר זה את זה לעומק וגם ליהנות מיום מיוחד שהוא מחוץ למסגרת בית הספר.

טיולים בכל רחבי הארץ

כדי ליצור חוויות עוצמתיות לכל אחד מהמורים, המטרה היא לתכנן יום גיבוש למורים שהוא יוצא דופן וכולל הרבה ביקורים במקומות ייחודיים. ההתאמה מתבצעת על ידי חברת הפקות מקצועית אשר מציעה אין ספור אופציות וההנהלה של בית הספר בוחרת בכל פעם שיוצאים אל יום גיבוש למורים, את המיקומים שיהיו נכונים ומתאימים לקבוצה זו של מורים.

מהלך יום הגיבוש

ברוב המקרים מתחילים את הבוקר בנסיעה לאזור הגיאוגרפי שבו מתכוונים לטייל כמו הגליל המערבי, אזור ירושלים, תל אביב וכו'. לאחר הנסיעה הארוכה, המורים נהנים מארוחת בוקר דשנה בבית קפה או במקום אחר שהכינו עבורם מראש מטעמים ברמה קולינרית גבוהה.

טיולים על גלגלים

אחת האטרקציות הכיפיות היא טיול על רינג'רים, טרקטורונים או בג'יפים כדי לגלות חבלי ארץ שקשה להגיע אליהם בכלי רכב רגילים. כך הם מטיילים באזורים מדבריים כמו מדבר יהודה, הסביבה המרתקת של ים המלח כולל רכיבה על נאקות בשיירת גמלים.

סל תרבות מעניין

אפשר להגיע למקומות שיש בהם מים כמו טיול קסום באזור הכרמל ועד הים התיכון, טיול בסמטאות המסקרנות של עכו העתיקה, הריחות, הטעמים והמוסיקה האותנטית מלווים את המטיילים במסגרת יום גיבוש למורים. בהמשך לטיול מסוג זה, יוצאים להפלגה מעכו או מחיפה לטיול לאורך חופי הים התיכון. זוהי הזדמנות מצוינות לנוח וליהנות מהשלווה כשנמצאים הרחק מהחוף.

חוויה אתגרית

דרך נוספת ליום גיבוש מאתגר, היא השתתפות במשחק תחרותי בין קבוצות של מורים בסגנון המרוץ למיליון. כולם מקבלים משימות הקשורות להיסטוריה, גיאוגרפיה ואינטליגנציה כללית ובאמצעות ניווט מתוחכם הם אמורים להגיע מנקודה לנקודה. המשחק אינו קל אך בסופו של דבר, תמיד יש קבוצה שמצליחה להגיע ראשונה ליעד.

אם אתם מעוניינים לתאם מועד עבור יום גיבוש למורים כדי להביע את הערכתכם לעבודתם הקשה, השאירו את פרטיכם ונשוחח אתכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן