יום גיבוש בכנרת

רוצים לארגן יום גיבוש לעובדים בימי הקיץ החמים? הכנרת יכולה להיות מקום מדהים להפיק על גדותיה יום גיבוש, יום גיבוש בכנרת הוא יום כיף חלומי שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו זמן רב אחרי שיסתיים.

קסם יום גיבוש בכנרת

חוף הכנרת הקסום מאפשר לנו כל מה שצריך עבור גיבוש וכיף אמיתי סביב הכנרת, לנוח על החוף לשכשך במים המתוקים זה אמנם כייף אך לא מטרת יום גיבוש בכנרת, יום גיבוש הוא חוויה יוצאת דופן אשר טומנת בחיקה יתרונות נוספים הן לעובדים למנהלים והן לארגון עצמו, יום גיבוש בכנרת יכלול אטרקציות מיוחדות למקום כמו שייט, אבובים, ומזרוני ים, שייט בסירות פדלים וסקי בננה, ניתן לשלב פעילות ימית ופעילות בחוף רגועה יותר ולהתאים לכל אחד את האטרקציות המועדפות עליו, קסמה ויופייה של הכנרת יעניק יום גיבוש בכנרת מיוחד וייחודי.

טיפים לתכנון יום גיבוש בכנרת

בעלי עסקים כבר הבינו מזמן את היתרונות של ימי גיבוש לעובדים, טיפ מרכזי הוא לבדוק את הצרכים והרצונות של העובדים, אפשר לערוך סקר קצר בין העובדים לתת להם מספר אופציות לבחירה ולהתחשב במרבית הרצונות והעדפות של העובדים.

מגוון חבילות נופש בים המלח

יש לקחת בחשבון את המגבלות הטכניות ואת הסדרי התחבורה במיוחד אם הוחלט על יום גיבוש בכנרת חשוב לדאוג לתחבורה מתאימה מה גם שהנסיעה באוטובוס כולם ביחד מוסיפה לחוויית הגיבוש ולכיף היומי.

כאשר בודקים אפשרות ליום גיבוש חשוב להתייחס לתנאי מזג האוויר ביום המתוכנן, כמובן שבחורף אין טעם לבחור להפיק את יום הגיבוש בכנרת.

חשוב לדאוג לתכנים ולפעילויות המתאימות לאופי האנשים המשתתפים בו ולתת אפשריות שונות כך שכולם יוכלו לקחת חלק בפעילויות מבלי הבדל בין עובדים למנהלים, מבוגרים או צעירים, גברים או נשים.

שימו דגש על פעילויות הדורשות עבודת צוות ושיתוף פעולה אשר השפעתם תישאר גם אחרי יום הגיבוש.

לסיום טיפ נוסף הוא לקבוע מסגרת תקציב ולפיה לבחור את הפעילויות, אמנם העובדים אוהבים להרגיש מוערכים וכי משקיעים בהם, ניתן להפיק יום גיבוש בכנרת כמעט בכל מסגרת תקציב המוקצבת לאירוע.

חברת אתגרים תתאים לכם יום גיבוש בכנרת או בכל מקום אחר שתחפצו בהתאמה אישית לפי העדפותיכם והעדפות העובדים ובמסגרת התקציב שלכם, לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ליום גיבוש בכנרת התקשרו: 050-5737777.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן