יום גיבוש בירושלים

מקומות עבודה שמעוניינים להוציא את העובדים ליום כיף מחוץ למשרד, בוחנים כמה אופציות. אחת האפשרויות שהיא תמיד אהובה על הישראלים היא טיול של העובדים. כבר בעליות לבירה, כל העובדים חשים התרוממות רוח, נושמים אוויר הרים צלול כיין וברור להם שיהיה יום מוצלח מאד בעיר הקודש שהיא כל כך מיוחדת.

נסיעה לירושלים

האמירה הידועה – "עשרה קבין של יופי ירדו לעולם – תשעה נטלה ירושלים ואחד כל העולם כולו". אינה קלישאה, כיוון שיש המון מקומות יפים בעיר. בשלב התכנון נבחנות כמה וכמה אופציות ובסופו של דבר בוחרים את המיקומים שישאירו על כל אחד מהעובדים רושם רב.

אחד המקומות הראשונים שמרגשים במהלך יום גיבוש בירושלים, הוא ההגעה לכותל המערבי. כל אחד ניגש לאבנים העתיקות, שם פתק או נושא תפילה חרישית. משם ממשיכים לעתיקות המרתקות של עיר דוד ופתאום מבינים את כל הפאזל, איך נראתה ירושלים בעבר ובמיוחד איך נראה בית המקדש.

יום גיבוש בירושלים

ימי גיבוש בירושלים

כדי להספיק ולראות כמה שיותר מקומות לאורכו של יום גיבוש בירושלים, שוכרים לעובדים סאגווי בטיילת ארמון הנציב ומשם הם יוצאים בסיור עם מדריך שמסביר להם את כל ההיסטוריה של העיר באמצעות הנופים המרהיבים, שהם רואים לאורכו של כל המסלול המסקרן.

שוק מחניודה

אחד המקומות הצבעוניים בירושלים הוא שוק מחניודה שהפך בשנים האחרונות למעצמה קולינרית. העובדים שנטשו את המקלדת לטובת יום גיבוש בירושלים, נהנים לעבור בין הדוכנים השונים ולרכוש מטעמים מיוחדים שמסמלים עדות מסוימות ומאכלים שמכינים אותם בצורה זהה לאורכם של עשרות ואף מאות שנים לאור טעמם יוצא הדופן.

סיורים ליליים על חומות העיר העתיקה

אחת האטרקציות הנפלאות של ימי גיבוש בירושלים היא טיול לילי על חומות העיר העתיקה, בין השערים ולאורו של מגדל דוד היפהפה. המראות בלילה לאורם של האורות הצבעוניים, מותיר חוויה עוצמתית והעובדים נהנים מכל דקה.

אם גם אתם רוצים לתאם יום כיף לעובדים בירושלים כדי לגבש אותם, דברו אתנו ונשמח להפיק זאת עבורכם בהתאם לבקשות המיוחדות שלכם בירושלים, או בכל מקום אחר ברחבי הארץ לשמחתם של העובדים.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן