יום גיבוש בטבע

ימי הגיבוש הם מעין צ'ופר לעובדים אשר ניתן להם פעם או פעמיים בשנה ובהם נשברת שגרת העבודה כאשר כל העובדים בחברה יוצאים לפעילות איכותית ומהנה שמותאמת להם ולאופי הארגון. ימי הגיבוש, מעבר להיותם חוויה מרוממת ומהנה, מועילים ליצירת ולחיזוק הקשרים החברתיים של העובדים ותורמים לאנרגיה מחודשת ולהגברת המוטיבציה.

צאו לטבע

ימי הגיבוש מתקיימים במקום סגור ומאורגן, כמו: בית מלון, מועדון או מסעדה ויכולים גם להתקיים בחיק הטבע, אך בניגוד ליום גיבוש במקום סגור, גיבוש בטבע מצריך ארגון וחשיבה מדוקדקת יותר עד לפרטים השוליים ביותר. מסיבה זו, רבים חוששים לארגן יום גיבוש בטבע אבל אין באמת ממה לחשוש ובסופו של דבר, החוויה תהיה שווה את מורכבות העשייה.

יום גיבוש בטבע הוא חוויה נפלאה ובלתי נשכחת אשר נותנת הזדמנות לכל העובדים להכיר ביניהם ואת צוות ההנהלה בצורה שונה מזו שהם מכירים אותם בחיי שגרת העבודה. עם הרבה עבודת צוות, שיתוף פעולה, ערבות ועזרה הדדית, נהנים העובדים מיום שכולו כיף והנאה.

סל תרבות עם שגיא

יום גיבוש בטבע לעובדים יכול להיות בצורת פעילויות שונות, לפניכם מספר רעיונות:

יום גיבוש באזורים שונים בארץ – יום המשלב מסלולי טיול וביקור באתרים ידועים באזור ים המלח, ירושלים או צפון הארץ עם אטרקציות מגבשות שמציע האזור ולסיום היום, ארוחה משותפת במסעדה מקומית.

פעילות מגבשת בחוף הים – יום גיבוש שנערך באחד מחופי ישראל אשר מתחיל עם אטרקציות ימיות ומאתגרות ומשחקי חוף לאורך היום ומסתיים בארוחת-ערב מרגיעה מול השקיעה המדהימה ועם רוחות הבריזה הנעימות שמגיעות אל החוף.

יום של כיף במדבר – המדבר מציע שפע של אפשרויות אשר ישתלבו נהדר ביום גיבוש שלכם, למשל: טיול מדברי על-גבי גמלים או באמצעות ג'יפים או טרקטורונים, ארוחה אותנטית באוהל בדואי, נופים מרהיבים ולילה מלא כוכבים.

צרו עימנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בבניית יום גיבוש בטבע בדיוק לפי הציפיות והסטנדרטים שלכם. חוויות וסדנאות, ימים של כיף בחיק הטבע, טיולים בנופי הארץ ועוד שפע של אירועים ומסיבות שישאירו אצל העובדים שלכם זיכרון מתוק לאורך זמן רב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן