הרצאות לעובדים – גם גיבוש וגם העשרה

יום גיבוש לעובדים הוא אירוע חברתי לעובדי חברה, מעין יום כיף שבו יכולים העובדים ליהנות יחד ולפרוק את עול השגרה היומיומית. אך בעוד שמנהלים רבים רואים ביום זה יום הנאה ותו לא, יותר ויותר מנהלים מבינים כי יום הגיבוש יכול להפיק הרבה תועלת עסקית למשל על ידי העלאת המורל והתפוקה של העובדים. את הרעיון הזה כבר לקחו צעד קדימה, כאשר משלבים ביום הגיבוש הרצאות העשרה, שתורמות ומפתחות את ידע העובדים, את שיטות העבודה שלהם ואת יחסיהם הבינאישיים והמקצועיים.

הרצאות לימי גיבוש – לא בהכרח משעממות!

אז נכון שרעיון של הרצאה, מיד מעלה קונוטציה של שעמום אחד גדול,בעיקר אם אתם בצד של העובדים, אבל אם תבדקו את ההרצאות המוצעות לימי גיבוש, במהרה תגלו כי הרצאות העשרה יכולות להיות מעניינות, מרתקות ומצחיקות –דבר שיכול לתרום למורל הקבוצה, ללימוד בצורה מעניינת ולשיפור שיתוף העבודה בין העובדים. הרצאות העשרה לעובדים עוסקות בנושאים רבים, כך שאתם יכולים להתאים את ההרצאה למטרות העסקיות שאתם רוצים להשיג בתור מנהלים, לחזון העסקי של החברה ולרוח היחסים במשרד.

מה הקשר בין ג’אגלינג לבין שיפור יכולות העובדים שלכם?

ג’אגלינג – כן, הפעולה בה זורקים לאוויר ותופסים 2 אובייקטים או יותר בו זמנית – היא פעילות שמשלבת בתוכה תיאום בין הידיים, תפיסה מרחבית, ריכוז וקואורדינאציה. אבל לא רק זאת, פעילות זו גם מפתחת את היכולות האלה בנוסף לשיפור היציבה, שיווי המשקל, יכולת חלוקת הקשב ועוד. עכשיו, איך זה קשור לעובדים שלכם? אחת ההרצאות המעניינות היא ההרצאה בנושא “יחסי הגומלין בין הג’אגלינג למוח” – שבמסגרתה מסביר המדריך כיצד פעילות הג’אגלינג משפרת ומפתחת את הפעילות והיכולות המוחיות והגופניות. נשמע מעניין? זה לא הכול – ההרצאה מוצעת גם בליווי סדנה, בה המשתתפים מתנסים בפעילות הג’אגלינג או בליווי מופע מרתק על ידי המרצה – מיקי חומה, מורה, מרצה ומנחה סדנאות, להטוטן מקצועי ואמן במה בינלאומי – מה שבטוח, משעמם לא יהיה שם.

הרצאות העשרה כחלק מיום כיף

הרצאת העשרה לעובדים יכולות להיות משולבות בתוך לוח זמנים של יום גיבוש, מה שיאפשר לכם לשלב ביום אחד גם פעילות מגבשת, למשל פעילות גופנית-תחרותית, גם פעילות מעשירה (ההרצאה) וגם כיף טהור, למשל זמן חופשי בבריכה. מצד שני, הרצאת העשרה יכולה להתבצע גם במשרד – במסגרת המוכרת אבל במתכונת כיפית ושוברת שגרה – אתם מחליטים באיזה אופן לשלב את ההרצאה והיכן לקיים אותה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חידות וצפנים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן