הפקת בר מצווה בשטח

הופ הנה גדלה לה עוד שנה, והילד הקטן כבר לא כל כך קטן. הגיע הגיל שבה הילד שלנו הופך לנער מתבגרת ואחת הדרכים הייחודיות לחגיגות בר המצווה היא לארגן הפקת בר מצווה בשטח. הפקה שכזו תגשים לו את החלום להנות מאירוע בלתי נשכח בשטח עם חבריו בחיק הטבע.

אירוע מחוץ לקופסה

בשנים אחרונות נדמה כי ישנו טרנד חדש אשר סוחף את אולמות האירועים אשר בהם מתקיימים חגיגות בר ובת המצווה לערוך את האירוע במקומות פתוחים שלא בהכרח נועדו לאירועים ולשמחות לעומת אולמות אירועים או גני אירועים. הפקת בר מצווה בשטח מתאימה מאוד לשטח פתוח בשביל לצור אווירה מיוחדת, קסומה, מחוברת לחיק הטבע ולריחות שבטבע. גם הרצון להפיק אירוע בלתי נשכח ולהשאיר חותם. אולם, תכנון כזה דורש יצירתיות רבה, תכנון צעדים בברור ובדיוק בכל ההיבטים, החל מבחירת המיקום, בחירה של מוזיקה, בחירה של פעילויות בטבע שינעימו את אירוע בת המצווה, בחירה של קייטרינג ושתייה עבור האורחים ועד לבדיקה של מערכות חשמל, שירותים עבור האורחים, תאורה ועוד.

תוכנית להפקת בר מצווה בשטח

חגיגות בר המצווה עם אתגרים מתחיל לו עם בוקר של נופים ואנרגיות מנקודת תצפית לנוף לצד ארוחת בוקר טעימה ועשירה במאפים, מיצים טריים ולאחר מכן הסבר קצר עם המדריכים שיספרו לכם על משימות ואתגרים שייחרטו בזיכרונכם בחוויה בלתי נשכחת ומשותפת. לאחר סיום ארוחת הבוקר, נלך במסלול שיוביל למקום החגיגה, בנקודת טבע ליד פארק אתגרי בו נמצאים משימות מאתגרות הנוגעות בגשרי חבלים אשר תלויים באוויר המחייבות שיתופי פעולה בדרך לניצחון. תוכלו להנות ממתקנים של פארק חברים, גלאי מתכות, מתקני ריחוף, קיר טיפוס, חדר בריחה מותאם אישית עבור בעל החגיגה בחיק הטבע. בערב , נרים מסיבה אל תוך הלילה עם דיגי שלא ישאיר אף אחד על הכיסא לצד הפעלות והפתעות, משחקי חברה, תחרויות ריקודים שירימו את החגיגה שבה נרקוד, נשמח, נחייך ונשיר. עוד לא נגמר הערב, בין כל הריקודים והשמחות גם ניצור לכם רגע מיוחד שבו משפחה וחברים יוכלו לברך בפני כולם וירגשו את בעל השמחה ובעצם, מהווה הזדמנות לברך מכל הלב.

הפקת בר מצווה בשטח עם אתגרים

הפקה של אירוע בר מצווה בשטח עם אתגרים משלבת משימות בלתי נשכחות הדורשות ומחזקות את יכולות שיתוף הפעולה, האומץ, חוש ההומור וההרפתקנות, משימות שיובילו לניצחון משותף של המשתתפים באירוע בר המצווה. קבוצת אתגרים הינה חברת המורכבת מספקי תיירות בארץ המתמחים בהפעלות אקטיביות וגם מתן מענה בענף התיירות. קבוצת אתגרים מעניקה את שירותי במקצועיות רבה עם יחס אישי ואדיב.

רוצים לדעת עוד? מחפשים להרים הפקה לאירוע בת מצווה בשטח? לפרטים והזמנות התקשרו אלינו בטלפון 050-573777 ונשמח לארגן ביחד איתם חגיגת בר מצווה בלתי נשכחת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן