הדרך אל יום הגיבוש המושלם!

אחת לשנה עורכים בתי עסק קטנים ואירגונים גדולים, יום גיבוש וכייף לעובדים. לאורך כל ימות השנה, משקיעים העובדים המון מהזמן והידע שלהם, ובזכותם העסק שלכם ממשיך לקצור הצלחות ולהתפאר בהישגים יפים. יום העובדים המגיע אחת לשנה, מוכר גם בשם יום גיבוש, וכל תכליתו הוא להעניק לעובדים היקרים מימד של כייף, יציאה מהשגרה ובעיקר להגיד להם תודה. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומפיקים את יום הגיבוש השנתי, מה הם המרכיבים החיוניים להצלחתו של יום כזה? בחירת פעילות, ארוחה טובה ומפנקת, וגם תיעוד קטן שישאיר מנגינה בלב.

בוחרים פעילות

יום גיבוש לעובדים אינו יום גיבוש אם אין מתכננים פעילות מגבשת ומלכדת. עד לא מזמן ימי הגיבוש השונים היו מסתכמים בצפייה משותפת בסרט, ערב קריוקי או הרמת כוסית במשרד. כיום המגמה השתנתה, ואתם יכולים לגבש את העובדים שלכם בצורה אקסטרימית ומגניבה. כיום קיימת מניפה עשירה של פעילויות שיכולות להתאים לפורמט של ימי גיבוש, החל מפעילות נוסח המירוץ למיליון, דרך פעילות בחדרי הבריחה ועד ערב המדמה קזינו מפואר. בפעילויות שכאלו נדרש מכלל העובדים לשתף פעולה, ליצור ולחשוב ביחד ובעיקר להיות חלק מדינמיקה קבוצתית אשר תלכד את כולם. מה שבטוח הוא, שלמחרת העובדים שלכם יהיו בהרבה יותר מגובשים ואתם תקבלו צוות מנצח.

משלבים ארוחה טובה

חגיגות אינן חגיגות אם לא משולב בהן אוכל. מאחר ומדובר על יום גיבוש המתפרש לאורך כל היום, חשוב שתדאגו גם לפתרונות מזון במהלך היום. ישנן פעילויות שונות אשר מגיעות גם עם ארוחת צהריים מובנית בדיל, אך במקרים אחרים מדובר על פעילות גיבוש בלבד, כך שעליכם לדאוג לשאר הפתרונות השונים. מאחר ומדובר ביום גיבוש וכייף לעובדים שלכם, פנקו אותם עד הסוף והשקיעו בארוחה מפנקת וחגיגית שתשאיר להם טעם טוב של עוד. תוכלו להערך מראש עם ארוחה בפורמט של פיקניק, או לסעוד את ארוחת הצהריים במסעדה סמוכה..

לא שוכחים לתעד את הרגעים היפים

יום הגיבוש משאיר אצל העובדים שלכם טעם מתוק עד לשנה הבאה, אך למה להסתפק רק בזכרונות אם אפשר להנות מזיכרון מוצק? אל יום הגיבוש והכייף שלכם תוכלו להביא גם צלם מגנטים המפיק מגנטים לאירועים. את צלמי המגנטים כולם פגשו לפחות אחת בחייהם באירועים שונים, וכולם מודעים לכייף הגדול המקופל באטרקציה שכזו. תוכלו לבקש מצלם המגנטים ללוות אתכם לאורך כל היום, וכך תוענק לעובדים שלכם מזכרת נפלאה של מגנטים עם תמונות. עם המגנטים תוכלו לקשט את המשרד שלכם למחרת, ואם מטרת יום הגיבוש היא ללכד את העובדים, הרי שאטרקציה שכזו יוצרת תחושה של אחדות ושיתוף בעת שמצטלמים ביחד. המזכרת הנותרת היא זיכרון נפלא מיום משגע, דרכו תוכלו להעלות זיכרונות נעימים ומתוקים עד ליום הגיבוש של השנה הבאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן