גיבוש וכיף לצוותים וועדים

ימי גיבוש וימי כיף הם אותם ימים מיוחדים בהם מארגנים לחברות, לעובדים, צוותים, יום שכולו הנאה צרופה. יום בו המשתתפים יוכלו להכיר אחד את השני טוב יותר, להתאחד כולם ביחד כאשר ברקע ממתינות להם לא מעט הפתעות ואטרקציות אשר משדרגות את החוויה.

כל מי שחולש על עסק או ארגון יהיה מעוניין שהעובדים שלו יהיו מרוצים. הרי בסופו של דבר לא מדובר ברובוטים המגיעים כל בוקר לעבודה, מעבירים כרטיס, אומרים שלום אחד לשני ושוב מעבירים כרטיס בדרכם הביתה, מאחורי כל עובד עומד עולם ומלואו. על מנת להחדיר בעובדים תחושת הערכה ומוטיבציה, מומלץ לארגן להם מידי פעם ימי גיבוש וימי כיף. ימים שכאלה לא רק יגבירו את המוטיבציה בקרב העובדים אלא גם את תפוקת עבודתם, כך שכל הצדדים יצאו מרוצים.

כיצד מארגנים ימי כיף?


קודם כל יש לבחור את החברה המתאימה אשר תארגן את ימי הגיבוש. ישנן לא מעט חברות שכאלה ורצוי לבחור באחת עתירת ניסיון בתחום ימי גיבוש, ימי כיף, מסיבות ימי הולדת ובקיצור אנשים שיודעים לעשות שמח על הצד הטוב ביותר. על מנת לארגן ימים מיוחדים מסוג זה, לבעלי החברה דרושה יצירתיות. חשוב מאוד שהמשתתפים באירוע ייהנו ולא ימצאו עצמם משועממים לרגע. חשוב גם מאוד להתאים את אופיו של האירוע לקהל היעד. יום גיבוש או יום כיף לעובדי היי טק, לא יהיה דומה במהותו לים כיף המיועד לעוסקים בתחום מקצועי שונה לחלוטין. חברה מנוסה תשים דגש על כל פרט ופרט, ולו הכי קטן על מנת ליצור את האירוע האולטימטיבי.

יום שכולו ריגושים
לא מעט אנשים כבר חוו בילויים מכל מיני סוגים, ולכן המשימה נעשית קצת יותר מורכבת. הרי בסופו של דבר חשוב מאוד לרגש ולהפתיע את המשתתפים באירוע. ליצור יום כיף או יום גיבוש מקורי, ייחודי בעל ערך מוסף משלו. חוויה שהמשתתפים עוד ידברו עליה רבות לאחר מכן ויצברו חוויות לכל החיים. לפני ארגון האירוע יש לתכנן תוכנית מדויקת, לקבוע מהן סוגי ההפעלות והאטרקציות המתאימות למשתתפים, מה ירגש אותם, מה יכול לאחד בין האחד לשני. כמו כן יש להציע כיבוד ואוכל משובח, משקאות מכל מיני סוגים כולל משקאות אלכוהוליים שיקפיצו את האווירה. כאשר הקונספט הוא נכון ומדויק, אחוזי ההצלחה של האירוע יגדלו. כדאי לבחור בחברה אשר תוכל להציע ללקוח כמה שיותר אופציות ופינוקים לעובדים, לאנשי הצוות או חברי הקבוצה.

חשוב לזכור, הדרך היא דו סטרית, עובדים מרוצים ומסופקים, שמרגישים שהשקיעו בהם, שהעניקו להם תחושת הערכה יהיו בסופו של דבר גם עובדים טובים יותר ונאמנים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

משחקי קזינו וכיף
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן