אירועי חברה בטבע

מדי שנה ארגונים, חברות, עסקים מקיימים אירועי חברה . אירועי חברה הם אחת הדרכים בהם משתמשים בכדי להדגיש את ערכי הליבה של החברה. אחת הסיבות שחברה מתכננת אירוע חברה היא לשמור על מעורבותם של עובדים ומתן תחושה טובה על מנת שיהיו מאושרים ויצליחו בעבודה מאשר ירצו לעזוב את מקום העבודה. – אירועי חברה בטבע בשביל לנשום אוויר צח.

המפתח להצלחה בחברה

היום, חברות רבות מודעים לכך שישנו קשר הדוק בין פיתוח ארגוני לבין פיתוח צוות ובוחרים לפנות אל  חברות המתמחות במינוף עסקים בעזרת אירוע חברה בטבע ומציעות את שירותיהם בהקניית תוכניות הדרכה ואימון בתחומים השונים, פעילויות המסוגלות לתרום לשיפור ביצועים ולפיתוח עסקי באופן משמעותי. ניתן לראות כי היום השוק מציע מגוון של אירועים מותאמים אישית לכל מטרה של חברה. זה יכול להתבטא בימי גיבוש, ימי כייף, ימי העשרה והדרכה, אירועי חברה בטבע עם אוויר נקי וצח עם נופים יפיפיים של ארץ ישראל ועוד. המפתח  להצלחה בחברה היא ללא ספק הפקת אירוע חברה בדרך מיוחדת כהוכרת תודה לעובדים, לעורר מוטיבציה, לחזק שיתופי פעולה במסגרת העבודה, להגדיר את אופי המשרד מבחינת ערכים, סמלים וכו'.

חשיבות אירועי חברה

אווירה טובה, תקשורת טובה ושיתופי פעולה הם המפתח להצלחה בחברות וארגונים ומעודדים חיבור ושיתוף פעולה באירועי חברה מוצלחים. כך לדוגמא, אירועי חברה בטבע הם כאילו ששוברים את השיגרה ובשנים האחרונות נראה כי לארגן אירוע חברה בחיק הטבע נהפך להיות אירוע מגבש עבור העובדים, מעודד מוטיבציה, הערכה ואף מגביר את הנאמנות כלפי הארגון ובאותה נשימה החברה מאפשרת גם לעובדים לנשום ולהתרענן וליצור חברויות בין העובדים חיזוק קשרים עסקיים.

אירוע חברה הוא הזדמנות להכיר בעובדים ולהעניק להם כהכרת תודה על עבודתם, הכרה בהישגים של עובד תעניק לו תחושה כי שמים לב לעבודתו ומעריכים את התרומה שלו לחברה. בנוסף חכך, גם בנייה של צוות יוצר תחושה של אחדות – כך לדוגמא כאשר אירוע חברה נערך בחיק הטבע האירוע מתאפיין באווירה קלילה, משוחררת ונינוחה ובה ניתנת ההזדמנות להכיר אחד בשני מעבר לעבודה המשותפת במשרד. דבר שמוביל להעלאת המורל ומשפר את המוטיבציה עם תחושת הערכה שמסייעת לעובדים לשפר את עבודתם ביחס לרמת השביעות רצון שלהם כלפי החברה.

אירוע חברה בטבע עם אתגרים

מחפשים חוויה חדשה לאירוע חברה בטבע? קבוצת אתגרים היא הכתובת. קבוצת אתגרים הינה חברת המורכבת מספקי תיירות בארץ המתמחים בהפעלות אקטיביות ומתן מענה בענף התיירות. בין שירותינו תוכלו להרכיב אירוע חברה מוצלח שייחרט בזיכרון של העובדים עם  מגוון פעילויות שונות בטבע כמו: טרקטורונים וטיולי שטח, מדריכי פעילות ODT וחבלים, מורי דרך, ארוחות שף, טיולי גמלים, ג'יפים, סיורי סווגי, שייט מפרשיות ועוד. קבוצת אתגרים מעניקה את שירותי במקצועיות רבה עם יחס אישי ואדיב. מעבר לכך, ישנו צוות מקצועי בעל ידע נרחב בטבע הישראלי היפיפייה שישמח מאוד לייעץ לכם בחוכמה ובאדיבות רבה על הקמת אירוע חברה בטבע שיתאים עבור הצרכים שלכם, שהעובדים ייהנו, יתפנקו מאירוע מהנה עם נוף וריח ארצי ישראלי. – כי יש לנו ארץ נהדרת.  

מחפשים לארגן אירועי חברה בטבע? לפרטים והזמנות התקשרו אלינו בטלפון 050-573777 ונשמח ביחד איתכם להרים אירוע חברה עם נוף ארצי ישראלי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן