יום אומנות חינוכי

יום אומנות בתל אביב

קבוצת אתגרים מזמינה את תלמידי בית הספר התיכון ליום של למידה והכרות עם עולם האמנות הגלוי והנסתר של תל אביב.
במהלך היום התלמידים יחשפו לסגנונות אמנותיים שונים ויזכו בחווית גיבוש מיוחדת ומעמיקה. דרך ההיכרות עם אתרי התרבות והאמנות המרכזיים הם יקבלו נקודת מבט ייחודית על העיר, הארכיטקטורה שלה וההיסטוריה שהיא טומנת בחובה.

תל אביב היא עיר מלאה בפעילות תרבותית ולכן אפשר לעבור בקלות בין ביקור מאחורי הקלעים של תאטרון, סיור מודרך במוזיאון והיכרות עם הארכיטקטורה המיוחדת של העיר הלבנה ובניית הבאוהאוס המפורסמת של הבניינים.

מגוון אפשריות וזוויות שונות של הסתכלות, עם מיטב המדריכים והמומחים שיקחו את התלמידים למסע בעולם המסעיר של התיאטרון, הקולנוע , הארכיטקטורה וצורת האמנות השונות שתל אביב מציעה.

תחנות תרבות ברחבי העיר

בכל אחת מתחנות התרבות יפגשו התלמידים נציג מצוות המדריכים המנוסה שלנו שיענה על כל שאלה ויכוון את התלמידים לצפייה חוויתית ומעמיקה מול העושר התרבותי אליו יחשפו.

ביקור במוזיאון של אחד התיאטראות הגדולים בארץ יאפשר לתלמידים הצצה אל מאחורי הקלעים: בתוך החדרים הנסתרים של התיאטרון מסתתרים סודות מראשית ימיו, תלבושות ואביזרים ייחודיים ונדירים וכל מה שהופך ביקור בתיאטרון לעולם מרהיב וקסום שמרתק את הקהל בכל ערב מחדש.

ביקור במוזיאון מרכזי בעיר מאחד בתוכו את חוד החנית של האמנות העכשווית ומיטב העבודות מהאוסף המגוון שיש למוזיאון להציע, מעשיר את הידע של התלמידים ומחדד את היכולת שלהם לבחון סוגים שונים של יצירה ולשאוב השראה והנאה מהמבחר הגדול.

בנוסף תנתן לתלמידים אפשרות לצלול לעמקי עולם הקולנוע באמצעות מפגש מרתק עם יוצרי הסרטים החשובים והמשפיעים כיום בזירת הקולנוע הישראלי.

מסע מגבש בתל אביב שלא הכרתם

קבוצת אתגרים מאפשרת לתלמידים ולמורים להנות מיום שמנוצל במלואו להעשרה , לימוד וגיבוש של התלמידים אחד עם השני והיכרות עם הרקע התרבותי של העיר . תנו לנו לדאוג לפרטים הקטנים וצאו ליום מיוחד ומעשיר שמספק את הרקע התרבותי של העיר תל אביב ומסייע לכם להוביל את התלמידים בקלות בין האפשרויות הרבות שהעיר מציעה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן