קיץ 2020 – פעילות וימי כיף לנוער

על פי הנחיות התו הסגול

קיץ 2020- פעילות לנוער במספר מפגשים

הקרנת קולנוע דרייב אין

קולנוע קיץ דרייב אין- חווית קולנוע חוץ על מסך ענק והגברת סאונד איכותי. מגוון סרטים חדשים לבחירתם, ההנאה מובטחת.ההקרנה כוללת פופקורן ושתייה. חוויה ייחודית המתאימה לתקופה.ובנוסף, חברי הקבוצה יקבלו תמונה מודפסת אותה יצטרכו ליצור בעצמם. גילום או חיקוי של תמונות רבות משתתפים במרחב אדמה גדול ומרחק בין המשתתפים. כאשר יהיו מוכנים, נצלם את חברי הקבוצה במצלמת הפולארויד. התמונה המושקעת והמדויקת ביותר תזכה את קבוצתה בניצחון, ותימסר לקבוצה במיידי.

הקרנת קולנוע דרייב אין

 

ערב רחפנים

בפעילות זו יקבלו המשתתפים תמונה או סמל אותם יצטרכו ליצור באופן אנושי. בעת יצירת הסמלים אנו נעבוד בשיתוף פעולה, תיאום ועזרה הדדית. נקיים תחרות בין הקבוצות השונות על ציור מנדלה או סמל, ועליהם יהיה לבצע העתק מדויק ככל האפשר. הרחפן יתעד את המשתתפים מלמעלה, והצילומים יועברו ללקוח בסוף יום הפעילות.

 

קרב מוחות

משחק חשיבה מאתגר הדורש הקשבה אחד לשני, סבלנות ומאמץ משותף בהגעה לפתרון. חברי הקבוצה יקבלו מספר מתכות המחוברות אחת לשנייה. תוך הפעלת המוחות והקשבה לרעיונות של כל אחד מהמשתתפים, יהיה עליהם יהיה להפריד ולשחרר במהירות את כל חלקי המתכות. בנוסף, חדר הבריחה הוא טרנד חברתי ומשחק שכובש את העולם. חדר הבריחה מאתגר במשימות ומביא לידי ביטוח בצורה מוחשית את החשיבות והצורך בערבות הדדית, עבודת צוות ושיתוף פעולה. על הקבוצה לנסות לפתור את הצפנים והחידות אחת אחרי השנייה על מנת להשיג את המפתח שבעזרתו יוכלו לצאת החוצה ולהמשיך למשימה הבאה.

פעילויות לנוער

קרב מוחות

סדנת בישול- חגיגה של טעמים

חגיגה של טעמים כשהטבחים הם חברי הקבוצה. נחלק את המשתתפים לתתי קבוצות. כלל המשתתפים יקבלו כובעי טבחים וסינר ועליהם ליצור מגוון של מאכלים מתוך חומרי הגלם שיהיו על השולחנות במקום הארוחה חלבית וכשרה ונקיים בין הקבוצות קרב קולינרי שבסופו נכריע מי המנה המנצחת. לבסוף כולם ישתתפו בארוחה המורכבת מכלל המנות.

סדנאות בישול

 

המירוץ למיליון במים

מה יותר מהנה מבריכה ביום קיץ חם? בפעילות זו נהנה מפעילות ספורטיבית אתגרית בסגנון המירוץ למיליון- גרסת המים. צוות אתגרים יקים במתחם הבריכה ובתוך הבריכה מגוון רחב של מתקני ספורט היתוליים ומתקני אתגר המותאמים לפעילות במים. נחלק את הקבוצה לשתיים ותיהיה קבוצה מנצחת. על חברי הקבוצה לשתף פעולה, להפעיל את הראש, לעמוד בשלל אתגרים ומשימות מרעננות ומצחיקות במים ומחוץ להם.

המירוץ למיליון במים

 

המערב הפרוע

עקב של בוקרים.חברי הקבוצה יקבלו כובעי בוקרים ויתבקשו לבצע משימות של המערב הפרוע בהם קליעה למטרה, משחקי רולטות (על אסימונים בלבד), משימות חבלים ועוד… הכול באווירת חוויה אמריקאית.

מסיבת Tik Tok

 

לייזר טאג

משחקי לחימה ברובי לייזר (רובי אינפרה אדום) הבנוי ממספר מערכות, כאשר בכל מערכה יתמודדו המשתתפים עם משימה שונה. בכל פעם שחבר קבוצה ייפגע הוא יאבד נקודה.הקבוצה המנצחת היא זו שנפגעה הכי פחות פעמים מרובי הלייזר של הקבוצה השנייה.

לייזר טאג

 

מסלולי נינג'ה תחרותיים

תחנה זו תחלק את הקבוצה לשתי קבוצות מתחרות כאשר כל קבוצה צריכה לבצע משימות של נינג'ה ריצפתי ולעבור מגוון מכשולים מאתגרים. הקבוצה שתגיע ראשונה לסוף המסלול היא הקבוצה המנצחת. כחלק מהתחנה ומהאתגרים יהיה גשר חבלים וחבל לוליין אותו יצטרכו חברי הקבוצה לצלוח לאחר המסלול הרצפתי.

מסלולי נינג'ה תחרותיים

 

יום כיף בים

נתחיל במספר תחנות גיבוש המשלבות בין פעילויות מהנות ופעילויות מאתגרות הדורשות מהמשתתפים שיתוף פעולה ועבודת צוות. נתחלק לקבוצות על פי מספר המשתתפים. כל קבוצה תתחיל בתחנה אחרת ובמהלך הפעילות יתחלפו ויעברו בין התחנות השונות. מעגל האתגרים יתקיים על שפת חוף הים בשילוב של אוהל שאנטי מאובזר ומוצל.

יום כיף בים 2

לפרטים:  קבוצת אתגרים שגיא בר נוי

Etgarim123@gmail.com

050-5737777

  • הפעילות יכולה להתקיים במתחם שלכם או בכל אתר טבע שתבחרו.
  • ניתן לבחור מספר מפגשים על פי רצונכם מתוך המגוון

פעילויות לנוער

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן