לקוחות מספרים

אני רוצה לומר לך תודה רבה על יום הגיבוש שהיה לנו. החל מהרגע הראשון הלכתם איתי בכל שינוי שרציתי לערוך בתכנית שלכם. גם אחרי עשרות טלפונים ומיילים עדיין נהגתם בסובלנות ובאדיבות. היום גיבוש היה מעניין, כיף, משעשע ובהחלט מגבש. כולם נהנו מאוד וחילקו תשבחות רבות. מחכה בקוצר רוח לתכנון היום הבא. תודה רבה!!!
אקסלנס
חברת אתגרים ארגנה לנו יום כיף וגיבוש בבריכה בכפר והיה מעולה. היו פעילויות מגוונות שגיבשו בין הצוותים- פעילויות שכללו כיף, תכנון, חשיבה, עבודת צוות, מלחמות מים וכמובן בריכה. הצוות היה מאוד פעיל בכל מה שצריך, זרם עם הבקשות שלנו וידע לנווט נכון לכיוון שהכי התאים לנו. בנוסף, היה גם זמן מנוחה בין הפעילויות שנתן לנו קצת זמן לשבת ולדבר וליהנות מהבריכה ומהמקום. היינו קבוצה גדולה של כ- 110 אנשים והיו פעילויות שהתאימו לכל אחד ואחת )פעילויות רגועות יותר וכאלה שפחות(. היה כיף 🙂 תודה רבה! חברת Wix.
wix
"לשגיא וקבוצת אתגרים, אני רוצה להודות לך בשם מחלקות הנדסת חשמל ובקרה ומחלקת הנדסת מוצר ותהליך על ימי גיבוש מקסימים! כולנו נהנינו מאוד החל משלב תכנון היום, הוצאת היום לפועל, ההדרכה המעניינת, האטרקציות המהנות והמגבשות ועד שלב סיום היום במבשלה! אני יותר מבטוחה שעוד ניפגש בעתיד ליום ימים נפלאים שכאלו! תודה רבה מכולנו!"
Ormat
Ronny Libhaber Administrative Assistant
אבקש להודות לכם על יום הגיבוש המדהים והמהנה שערכנו יחדיו לעובדי מטה המינהל. העובדים נהנו מכל היום על פעילותיו, הסיור בחוף הבונים, משחקי המרוץ למיליון והארוחת הצהריים העשירה. כל שלב ושלב בטיול וביום הגיבוש היו הנאה אחת גדולה.
עיריית תל אביב גדול
עיריית תל- אביב יפו
תלמה אצראף, אגף משאבי אנוש
לשגיא וצוות אתגרים, בשם צוות PHY WIFI אנחנו מודים לכם על יום הגיבוש שארגנתם לנו! הפעילות תרמה לחיזוק הקשרים בין חברי הקבוצה וכל זאת תוך השראת אווירה נעימה ומצחיקה, אוכל טעים וסיור מדהים בשמורת חוף השרון. מודים לכם גם על הגישה הגמישה במהלך תכנון היום בעונה בעייתית זו של השנה. היה כיף! תודה רבה! חברת Intel.
intel
ברצוני להודות לך ולצוות המסור על יום כיף שערכתם עבור חברתנו במהלך חודש ינואר 2017. בתחילה היו לי חששות שיום הגיבוש לא יעבוד כמו שצריך מאחר והיינו בלוח זמנים צפוף וחייבים לעמוד בזמנים במדוייק, אך חששותי נמוגו מיד בתחילת היום. הצוות ושגיא קיבלו את פנינו, ויום הגיבוש עבר ללא שום תקלות. ארוחת הבוקר והצהריים שאורגנה לנו בקיבוץ נתיב הל”ה הייתה מעולה. הפעילות של הטרקטורונים עברה ללא שום שיבושים. למרות שהיינו קבוצה של כ- 55 עובדים הכל עבד על פי התכנון. פעילות המשחקים בחורשה הייתה מגבשת והעובדים שיתפו פעולה עם הצוות ואף נהנו. מיד ביום למחרת התקשרו העובדים והודו לי על התכנון והתוכנית שהייתה. לא היו שום תלונות. אני ממליצה בחום על צוות אתגרים.
reshef_new1
רשף טכנולוגיות בע”מ
מירי פייר
" היה מקסים. שירות עשר. כולם מאד מאד נהנו. האוכל היה מעולה ובשפע. והמזג אוויר בסוף היה בסדר גמור. תודה לכם!"
מכבי שירותי בריאות
אלעד צילה
"תודה על יום מוצלח! אנשים נהנו והפידבקים היו מאוד טובים"
deloitte
"החל מהמקום המדהים, האוכל בשפע…. והטעם …. טעים במיוחד הצלחתם לקלוע ברמה המקסימלית, לאתגר, לגבש והוצאתם אותנו עם חיוך ענק… האמת חיוך זאת לא המילה הנכונה, צחוק!! צחוק מתגלגל…. הסטנדפ היה יצירתי, מצחיק, נגע בכל אחת ואחת מאתנו, עד לרגע זה, יש לנו פלאשבקים שגורמים לנו לצחוק (לבד, בקול…) לא יכולנו לבחור בחירה טובה יותר, ואין לי ספק שזאת פעילות אחת מ…….. מולכם. "
מי עדן
"אני מרגיש חובה להודות לך על היום המהנה שערכת לעודי המאכז שרות שלנו היה מאורגן למופת היה מהנה והעיקר שהעובדים שבישבילם זה היה כמו לונה פארק. אני מקווה שאתה לא יצאת בטראומה מהבלגן שהעובדים עשו, בכל אופן ישר כח ובתקוה להמשך בשנים הבאות. "
אוטו חן
שולי חיימוביץ, מרכז שרות אוטו חן
"תודה רבה על יום גיבוש מוצלח ביותר, חזרנו מלאי חוויות ובעיקר מגובשים. ישר כח! "
אקים
אקים ירושלים
אתגרים אירגנו לנו יום גיבוש פי”מ/משטרת ישראל מחלקתי של יחידת המחשוב המשטרתית במלון רימונים ים המלח. חברת אתגרים הגיעה לפעילות הגיבוש המרכזית של העובדים. חשוב לנו לציין שזכינו ליחס מדהים, קבלת פנים מפנקת והתייחסות לכל צרכינו )גם אם לפעמים היו חריגים). הצוות שהגיע והפעיל היה אדיב ומקצועי. קיבלנו תודות רבות ממשתתפי היום ואנו בהחלט נמליץ על החברה לגורמים אחרים. אנא העבירו תודתנו לכולם.
משטרה לוגו
חשוב לי שוב להגיד המון תודה היה ממש כיף לכולם ללא יוצא מן הכלל הייתה זרימה מצוינת לאורך כל היום ובאמת הכל היה מאורגן ומתוקתק היטב.
הפעילות הייתה מאוד מוצלחת. הצוות נהנה מאוד. הרבה תודה.
מכון פוירשטיין
אני רוצה להודות לך על ההיענות לכל דבר שביקשתי ולצוות המקסים על פעילות מוצלחת ומגבשת. ההודעות יכולות להעיד. אשמח שנשתף פעולה גם בעתיד.
תודה תודה תודה.
הסנגוריה הציבורית, בית המשפט מחוז נצרת
הסנגוריה הציבורית בית המשפט מחוז נצרת
הפידבקים מהיום גיבוש היו ממש טובים! הפעילויות היו מגבשות, מהנות ושוברות את הדיסטנס בין העובדים. השיט מירוץ היה כל כך מלא אנדרנלין. השיקים היו טעימים ומרווים. הארוחת צהריים ׳במסעדת רם׳ היתה עשירה (לא בקמצנות כלל) והמנות הוגשו חמות כיאה למסעדה טובה וכשרה. נשמח לעשות איתך ימי גיבוש נוספים.
בנק מזרחי
בנק מזרחי, סניף נתניה
רציתי להודות לכם באופן אישי על יום הכיף שארגנתם לחברת "מיכפל". יום הכיף עמד בציפיות הן בהיבט תמהיל הפעילויות והן בהיבט התכנים. העובדים מאוד נהנו מהרכיבה על הסגווי ומסיור הטעימות ביקב. הפעילויות ברוח ה"מירוץ למיליון" היו מגוונות ותרמו לגיבוש ולתחושת השייכות והן בהחלט היוו את המוקד שסביבו נבנה כל היום. הארוחה שנתנה מענה לכל הקהלים והסיור בחוף הים היו סיום מוצלח ליום הכיף. תודה רבה על הליווי ועל התמיכה שלך ושל כל הצוות להצלחה.חברת מיכפל
חברת מכפל
חברת מיכפל
תודה רבה שגיא על היום הכיפי. נהנינו מאד. היה ממש מוצלח ואשמח לשתף פעולה גם בעתיד!
יומאן
רציתי להגיד הרבה תודה על יום גיבוש מוצלח. התגובות ביום שאחרי היו ממש טובות.
בזק בינלאומי
בזק
שגיא היקר! שוב תודה על ההשקעה ביום הזה. היה כיף גדול 👍🏻
משרד ראש הממשלה
משרד ראש הממשלה
הרבה תודות על ערב מגבש, מרתק ומבדר, היה מקסים, האוכל היה טעים והפעילות מקסימה.
חברת החשמל
חברת החשמל
רציתי להגיד תודה על היום המדהים שנתת לנו, הארגון ההפעלות והסיורים היו מאורגנים, מאתגרים וערוכים בצורה מדהימה!!! נהננו מכל רגע!!! תודה רבה.
האגיס
האגיס
"תודה רבה על יום נעים ומלא חוויות. בדיוק מה שהיינו צריכים אחרי תקופה ארוכה שהצוות לא התראה (וחלקנו אף מעולם לא התראנו). אריק ואתה הייתם מקסימים וסבלניים, המשחקים היו קצרים ומגבשים והבירה היתה קרה צוננת וטעימה. מקווה שנתראה בארועים נוספים. שרית"
מייקרוספוט
מייקרוסופט
לקבלת הצעת מחיר
תן לנו לייק