גיבוש "המירוץ למיליון" Indoor

כשבחוץ קר – זה הזמן להתחמם!

נדמה שבחורף, הימים המחשיכים מוקדם, הגשמים והקור מזמנים רק ישיבה ארוכה במשרד, אך כל אלו – לא ימנעו מהאווירה להתחמם! גם בעונות הגשומות, תחרות ממריצה ומאתגרת המתאימה בדיוק לחללים סגורים, תייצר אינטימיות, תעצים את הקרבה ותאפשר לכם לצחוק ולהשתחרר.

הנאה לכל הצוות
יושבים במעגל

מי יהיו המנצחים הגדולים?

אל תתנו לגשם בחלון למנוע מכם להתאוורר. עם המון הומור ואנרגיות מחממות במיוחד, מדריכנו המנוסים יעוררו את היום בחילוץ עצמות וקצת תחרות בריאה, שתאפשר לכם להרגיש כמו המתחרים האמיצים מתכנית הטלוויזיה!
אין מה לדאוג, לא נסכן אתכם בקפיצת באנג’י בין שמיים וארץ, אך גם בתוך המשרד או בכל חלל אחר שתבחרו, ניצור אתגר והרפתקה. גם עבור אלו מבנינו שספורט עבורם הוא ישיבה מול המסך עם קערת פיצוחים, אל דאגה, המוחות היצירתיים שלכם הם אלו
שיקבלו דרור במגוון משחקי חשיבה חכמים!

פעילות ODT המשלבת חבלים ואסטרטגיה תזמן שיתוף פעולה, והזדמנות אישית וקבוצתית לתת ליכולות החזקות של כל אחד לפרוח. תחנות מקוריות בהן עוד לא נתקלתם יאפשרו חשיבה טקטית חדשנית לצד פעילות פיזית קלילה המתאימה לכל אחד.
ה-Escape Room, המשחק החברתי הפופולארי בעולם, ידאג להעצים את הקשרים ולאפשר לחברויות בינינו להתפתח. מתוך חלל נעול בשלשלאות נפעל יחד כדי לחלץ את חבר הקבוצה, נפתור כתבי חידה וצפנים סודיים, ונתמסר לאתגר בשיתוף פעולה מושלם.

משחקי שולחן
להמר ביחד

מגוון אינסופי של אפשרויות

מתוך ניסיון אדיר אנו מרכיבים עבורכם יום גדוש פעילויות חדשניות, מן ההתחלה ועד הסוף. האפשרויות רבות והן פתוחות לטעמכם! אתם מוזמנים להגיע עמנו לכל אזור בארץ בו תחפצו, ואנו נשמח להשתלב בכל חוויה מעשירה מתוך המגוון שמציעה ארצנו. במבשלת בירה ריחנית נכיר את התהליך המרתק שעובר אחד המשקאות האהובים על כולנו. ביקב ותיק נוכל לטעום יינות ולשוטט בין חביות העץ או הכרמים שבקרוב יתחילו ללבלב.
גם מן הכנסים או מסופי השבוע המשותפים, תוכלו לחזור אל העבודה מגובשים וקרובים יותר! בתי מלון בעונות החורף אולי נראים עגומים, הבריכה סגורה וצוות הבידור נסע לנוח אצל ההורים, אך אין זה אומר שצריך להיות וויקנד משעמם! בכל חלל ובכל אזור מדריכנו יפריחו את השממה עם תחנות אנרגטיות, צחוק משחרר ותחרות מאתגרת, עד לקו הסיום.

החוויה המתאימה לכם ביותר

תנו לנו ליצור את החוויה השלמה והמדויקת עבורכם – החל מקבלת הפנים הטעימה, ארוחת צהריים או ערב כשרה ואיכותית, אטרקציה מרתקת וחוויה מקרבת שעוד ישוחחו עליה במשרד שבועות ארוכים! מן הפרט הגדול ועד הקטן ביותר, אנו נדאג לייצר יום מושלם, כדי שאתם תוכלו רק להתרווח, לצחוק, ולהתקרב אחד לשני.
אז אם אתם מחפשים לעשות יום גיבוש חוויתי לעובדים אנחנו הכתובת עבורכם, בנוסף לזה צוות אתגרים באים אליכם לחצר או מרחב החברה לעשות מגוון פעילויות אינדור לערבי גיבוש לעובדים!

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן