צוקים ומפרצים

אוהבים את החיים הטובים?
נהנים מלמתוח גבולות?

חושקים בפעילות חסרת מעצורים לכם ולחבריכם? הצטרפו אלינו ליום מגבש, מהנה ומפוצץ באדרנלין, למרגלות רצועת החוף היפה בארץ.
נתחיל את היום בקפה ומאפה של בוקר, אותם נטעם תוך כדי צפייה מהנוף המרהיב המקיף את שמורת החוף. נוף המשלב  בנדיבות צמחיה ירוקה בין גבעות חול וים. נטייל בין המתקנים הפזורים ברחבי הפארק, שבפי יודעי דבר זכה לכינוי הגן הנעלם של שמורת החוף, ונהנה ממספר פעילויות קצרות שיחממו אותנו לקראת המרוץ הגדול שלקראתנו.

נמשיך בסיור בנבכי פארק השמורה. השמורה מהווה בית לא רק לצמחים ופרחים נדירים, אלא גם לחיות בר יפהפיות. נטייל בשלווה, ואולי אף נהיה ברי מזל כדי לצפות באחד מהצבאים המתגוררים באזור.
נסיים את הבוקר, החלק הרגוע של היום, בחלוקה לקבוצות והגעה לנקודת ההזנקה של מרוץ אתגרי, שאנחנו שמחים להבטיח שתזכרו לטובה זמן רב.

הכנו עבורכם מרוץ ומעגל תחנות בהשראת "המירוץ למיליון" המתבסס כולו על אחווה, הדדיות ושיתוף פעולה. המדריכים שלנו, המכירים את המסלול כמו את כף ידם. ילוו אתכם בין תחנות החשיבה והאתגר שלנו, הממוקמות בין הצוקים המרהיבים באיזור החוף.
נפעיל את כל חמשת החושים במטרה להגיע ראשונים, בקבוצה, אל תחנת הסיום, שהדרך אליה תהיה רצופת מכשולים וחוויות.

בהמשך הפעילות, נעלה על טרקטורונים חדישים ומהירים ונצא למסלול אקסטרימי ומאתגר.

יום בלתי נשכח
גיבוש צוות עובדים

נסיים את המרוץ בטקס חלוקת פרסים , ונחגוג עם הקבוצה המנצחת בארוחה בשרית דשנה ומענגת באחת מן המסעדות המשובחות המסתתרות באזור.
שבעים ומרוצים נמשיך לעבר אזור המוקף כולו נוף פראי. נטייל יחפים לאורך החוף, ונהנה יחדיו מקרני השמש האחרונות של היום.
הפעילות מתאימה למגוון רחב של קהלי יעד, ומומלצת במיוחד אם ברצונכם להעביר יום הרפתקני ומגבש, המלווה על ידי צוות מדריכים מסור, חברותי ומיומן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן