יום גיבוש וכיף ביפו

בואו לגלות מחדש את העיר יפו העתיקה והמסתורית

הצטרפו אלינו ליום שכולו מגבש ומהנה בו נגלה יחדיו פינות חמד נסתרות ברחבי יפו כלת הים.

נתחיל את היום בפארק המשקיף לא רק על נופה של יפו העתיקה, אלא מעבר אליה, לכל הערים השכנות. נהנה מהנוף המרהיב והארכיטקטורה הפסטורלית בליווי קפה של בוקר (ומאפה, כמובן),  ונסייר בשבילי הפארק.

רעננים ומוכנים לפעולה, נתחלק לקבוצות ונהנה מפעילות מבדרת, ממריצה ומגבשת בהשראת המירוץ למיליון. המדריכים שלנו ידריכו אתכם בין תחנות שונות, המצחיקות ומאתגרות, במטרה להגיע ראשונים ומרוצים אל קו הסיום. הכנו עבורכם פעילות מקורית ומהנה המפעילה את כל החושים, ומבוססת על עקרונות של אחווה, הדדיות, ובעיקר הנאה. במעבר בין התחנות נפעיל את חוש הקצב, נלמד לסמוך אחד על השני בעיניים עצומות, ונגיע מלאי אדרנלין אל קו הסיום. כמובן שלא מדובר במירוץ פיזי ולא נדרש כושר גופני לצורך הפעילות.

חדר בריחה נייד

בהמשך הפעילות נהנה מפעילות הגיון וחשיבה אתגרים בפעילות בחדר הבריחה הנייד שלנו. כל קבוצה תצטרך לפתור חידות ומצפנים על מנת לפתוח את המנעולים תוך כדי שיתוף פעולה וסינכרון. רק הקבוצה המגובשת ביותר תצליח לפצח את כל הצפנים בזמן ותנצח!

את המרוץ נסיים בנמל יפו, נמל שופע היסטוריה וקסם. נטייל בנמל ונלמד להכירו מקרוב, וממנו נצא להפלגה מהנה ומרגיעה באחת מהיאכטות המפוארות שעוגנות בו דרך קבע.

נסיים את השייט בחזרה בנמל, בארוחת דגים ובשרים מפנקת באחת ממסעדות הדייגים האותנטיות והוותיקות שבאיזור. נהנה מהאוכל המקומי היחודי שמציע האיזור, ומהשמש החמימה של הנמל, ומצלילי המואזין הבוקעים מהמסגדים שבעיר העתיקה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

סיור מרתק ביפו העתיקה 

שבעים ומרוצים נמשיך לסייר בעיר הלבנה. נשלב ישן וחדש ונרכב על כלי סגווי ברחבי העיר. כלי תחבורה דו גלגליים המבוססים על איזון ואינם דורשים רשיון נהיגה.נגיע אל איזור העיר העתיקה של יפו, בה המדריכים שלנו ישמחו לחלוק עמכם עובדות, סודות והפתעות לגבי ההיסטוריה רבת השנים של העיר, ולספר לכם סיפורים שונים על מבנים מרתקים הנחבאים בסמטאות היפות של העיר את היום נסיים בטיול בשוק הפשפשים המוכר של העיר יפו, שוק המשלב בין אספני עתיקות למעצבים צעירים. נטייל בין הדוכנים ואולי אף נחזור הביתה עם מציאות ומזכרות מהיום המרגש בין העיר לים, יום שמתאים למגוון שכבות גילאים ואוכלוסיות, ולכל מי שאוהב להנות מהנוף האורבני המשתלב עם הפראי. את היום ילווה צוות מדריכים מיומן ובקיא באיזור, שתמיד שמח לחלוק את הידע שלו עם הסביבה, ולו מענה לכל שאלותיכם.

שיתוף פעולה של כל הצוות
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן